Dobrze wypunktowane
W dzisiejszych czasach trudno jest się połapać, kto jest obcym agentem wpływu.

Dla wszystkich uczciwych: człowiek mediów Cejrowski nie po raz pierwszy pokazuje, że nie liczy się z faktami. Z medialnego punktu widzenia ważne dla niego są statystyki widzialności.

Niestety on zajął postawę Niemców, którzy po polskich żądaniach reparacji za 2 WŚ otwarcie piszą o zbilansowaniu reparacji Pomorzem i Śląskiem, lub żądają rozmów na temat oddania ziem wschodnich:

Wenn #Polen #Reparationen verlangt, verrechnen wir #Pommern und #Schlesien. Dann gibt's noch Geld zurück.
https://twitter.com/Puretruth678/status/907872252309491712

Wer über #Reparationen spricht, muß auch über die Rückgabe deutscher Ostgebiete sprechen. #Polen
https://twitter.com/brdwatch/status/907305711465623552

Autoryzowanie niemieckich roszczeń przez Cejrowskiego, świadczy o jego parszywym charakterze.

Blogerka eska poruszając temat w czasie kampanii o reparacjach, również się demaskuje. Ja jej nie czytam, ale od tego momentu trzeba by ostrzegać czytelników, że mogą się zarazić antypolskością. Typuję na żydówkę.
ŻŻ (Żadnego Żyda w polskich władzach i administracji)
Lekceważymy Ziemie Zachodnie. Dlaczego? (22 września 2017 02:51:35)
Niepotrzebny salon
Zajrzałem o 2:31 na Salon24.pl
Notka "Odsłony" ma 6 wejść i więcej nie będzie. Tu na prawym nurcie notka ma w tym momencie 17 wejść. Marketingowcy od salonu nie raczyli notki otagować. Zauważyłeś pewnie, że tylko przez cenzora poplute tagi dostają hasza.

 * Obserwujemy spokojnie rozpad salonu.* 

Salon stał się za duży i dawał zły przykład budzącej się świadomości Polaków. Tworzyły się grupy wzajemnej adoracji nie do skontrolowania przez służby, a z dużym wpływem na społeczną świadomość. Trzeba było rozbić tę dużą burzę mózgów zaangażowanych ludzi z całego świata.
Smutne, że wystarczyło inteligentnie rozborować i popsuć skrypt salonu.

PS. Twojej w.w. notki nie znalazłem ani na 1 str. ani w spisie wszystkich notek.
Odsłony (26 kwietnia 2017 02:37:29)
@elig

 // ~Czy ktoś wypróbował te programy?~ 
// 
Poniżej, adres do pełnej listy tych programów CIA.
Do wyboru do koloru. Jak widzisz tylko dla hakerów i specjalistów od służb. Dla poszerzenia horyzontu, mogą też studenci informatyki.

https://wikileaks.org/ciav7p1/cms/index.html
Brzeski działa mi na nerwy
4 marca 2017 oglądnąłem sobie wideo z Panem Brzeskim, pod tytułem  ~"Media i manipulacje: Dr Rafał Brzeski - Informacyjny zamach stanu"~ 
youtube.com/watch?v=Smw5WQ8DCPc

Stało się to już po publikacji na  *WikiLeaks* , więc wykład Brzeskiego na wideo brzmiał bardzo przestarzale, jak dezinformacja. Pomyślałem agent wpływu. Będąc przypadkowo jednym z pierwszych widzów jego widea, skomentowałem. Komentarza pod wideo, on do dzisiaj nie puścił, czym potwierdził swoją stronniczość.

21 marca opublikowałem, trochę najnowszych rewelacji z WikiLeaks, przy okazji nowego artykułu  ~"Facebook wysysa, Twitter wymusza, a Niemcy chcą karać."~ , polecam.

http://idb.neon24.pl/post/137615,facebook-wysysa-twitter-wymusza-a-niemcy-chca-karac

Tu komentarz, który Brzeskiego na pewno zainspirował.

 *Komentarz z 4 marca 2017roku* 
 //Pan Brzeski jest chory. Mówi, że ma problem z kręgosłupem. Znaczy jego kręgosłup nie jest w stanie udźwignąć ciężaru jego ciała. Zwykle tak jest, gdy do ciężaru ciała dochodzi ciężar psychicznych problemów.

Dla mnie polski agent wpływu, po praniu mózgu u Anglików na pewno nie jest wiarygodnym ekspertem. Widać i słychać, że to propagandysta od dezinformacji.

Zanim agenci wpływu na Polskę jak Brzeski, czy Chodakiewicz zaczną sobie wycierać buzie ruskimi grzechami to niech najpierw  *informują o odkryciach wydobytych z dokumentów ujawnionych przez Snowdena.* 

Burza na świecie o odkryciach Snowdena trwa już 4 lata. Wredni, polscy kolaboranci, wyszkoleni przez Anglików i Amerykanów przeczekali ją, trzymając Polaków z daleka od niesamowitych odkryć Snowdena (zresztą jak wszystkie mass media w Polsce).

Teraz zaczynają nadawać tak jakby nigdy nie było ani publikacji o aferze NSA, ani GCHQ, ani afery BND ani programów PRISM, Tempora i XKeyScore.  *To są prawdziwe wpływy, udowodnione oryginalnymi dokumentami.* 

Tylko durnie i niedoinformowani wierzą propagandziście powtarzającemu insynuacje dla ubogich i starą propagandę od NSA, CIA i Obamy, z której śmiał się cały wykształcony świat!

Dla zainteresowanych polecam ważny tekst wykopany z dokumentów Parlamentu Europejskiego. Pomaga w zrozumieniu sensu niszczenia wolności obywateli Polski na obszarach polskiego terytorium, przez amerykańskie agencje wywiadowcze do spraw propagandy i dywersji NSA i CIA.

 *http://iddd.de/nsawpe.pdf* // 

P.S. Zauważ, że ten fałszywiec w swoim artykule o CIA nie podaje istoty rewelacji. WikiLeaks opublikowała całą baterię hakerskich programów CIA, który każdy wyposażony w kompilator może sobie przypasować do komputera i hakować komputery jak agent CIA.
Planowanie to w PRLu?
 //Przede wszystkim chciałabym polecić tekst Leonardy Bukowskiej "Słuszna decyzja Premier Szydło - analiza na chłodno" Szułdrzyński (...) twierdzi m.in, że pomysł sprzeciwienia się przedłużeniu kadencji Tuska powstał już pod koniec 2016 r., ale że wówczas Kaczyński go nie poparł. // 
 *Gdzie dowody?*  Zresztą utrzymywać że koniec 2016 roku to byłoby planowaniem jest jawną bzdurą! Intrygi na na najwyższym szczeblu to się planuje długoterminowo, chyba że się nie ma nic do decydowania i słucha się gońców z ambasady USA w Warszawie.

 *Wybór prezesa RE nie jest spontaniczną imprezą! * 

Od momentu urodzenia Tuska na prezesa RE był wiadomy czas jego śmierci lub nowonarodzenia w ponownych wyborach.

Wspaniałe zaplanowanie kampanii prezydenckiej przez Szydło ( z tymi wszyskimi inscenizacjami Dudy - ratowanie życia na nartach, ratowanie hostii) dowodzi, że PiS potrafi planować.

 *By zniszczyć Tuska*  wystarczyło, ogłosić, że jest prowadzone dochodzenie wobec Tuska w sprawie odpowiedzialności za katastrofę S. Następnie przygotować akt oskarżenia w jakieś sprawie np. Smoleńska, Amber Gold itd.

Tak się destrukcyjnie postępuje, gdy się kogoś chce politycznie na prawdę zniszczyć. Mając takie narzędzia i możliwości jak rząd LK i Duda to widać, że oni nic nie zrobili. Oni dalej pracują nad niszczeniem polskiej reputacji, gdyż jeżeli chodzi o kłamstwa o Jedwabnem też nie ma wyników! Kaczyński i PiS to opcja żydowsko-USA, to wrogowie Polski!!

Aktualny atak na Tuska bez przygotowania, bez jego kryminalizowania wygląda na spontaniczny atak złości Kaczyńskiego. Czyżby był on cholerykiem?

Czy Tusk mu coś zrobił? Pomyślałem, pewnie mu kopnął kota.

A jeszcze przyszło mi do głowy: a może Tusk ma haki na Kaczyńskiego?
Tusk kopnął kota
W Twoich wywodach brakuje analizy czasu. Wybór prezesa RE nie jest spontaniczną imprezą.

Od momentu urodzenia Tuska na prezesa RE był wiadomy czas jego śmierci lub nowonarodzenia w ponownych wyborach.

Wspaniałe zaplanowanie kampanii prezydenckiej przez Szydło ( z tymi wszyskimi inscenizacjami Dudy - ratowanie życia na nartach, ratowanie hostii) dowodzi, że PiS potrafi planować.

By zniszczyć Tuska wystarczyło, ogłosić, że jest prowadzone dochodzenie wobec Tuska w sprawie odpowiedzialności za katastrofę S. Następnie przygotować akt oskarżenia w jakieś sprawie np. Smoleńska, Amber Gold itd.

Tak się destrukcyjnie postępuje, gdy się kogoś chce politycznie na prawdę zniszczyć. Mając takie narzędzia i możliwości jak rząd LK i Duda to widać, że oni nic nie zrobili. Oni dalej pracują nad niszczeniem polskiej reputacji, gdyż jeżeli chodzi o kłamstwa o Jedwabnem też nie ma wyników!  *Kaczyński i PiS to opcja żydowsko-USA, to wrogowie Polski!! * 

 *
Aktualny atak na Tuska bez przygotowania, bez jego kryminalizowania wygląda na spontaniczny atak złości Kaczyńskiego. Czyżby był on cholerykiem?* 

Czy Tusk mu coś zrobił? Pomyślałem, pewnie mu kopnął kota.
A jeszcze przyszło mi do głowy: a może Tusk ma haki na Kaczyńskiego?
PiS vs Tusk - krajobraz po bitwie (11 marca 2017 18:11:31)
Wagina upolityczniona
Ostatnio usłyszałem zaproszenie dla kobiet na spotkanie pod tytułem "para dla waginy". Mają sobie siedzieć na miednicach z parą i ziołami i coś robić, chyba gadać.

Zarejestrowałem w głowie informację, jako oryginalną formę spotkań dla kobiet.
Obnażanie sromu na 8 marca (8 marca 2017 03:26:23)
Te wolne duchy są mi sympatyczni.
Tak się śmiałem, że przetłumaczyłem.
Dostać koguta przy piłowaniu druta. (8 marca 2017 02:08:36)
Lepszy tytuł: Poznaj Żyda!
Mam na blogach i w mediach społecznościowych taga "Poznaj Niemcy", w domyśle chodzi nie o Niemcy, tylko o Niemców. Ze względów poprawności politycznej nigdy sam bym tak nie zatytuował. Dla Twojego artykułu jednak widzę, że tytuł " *Poznaj Żyda* " pasuje jak Żyda w mordę strzelił.

PS. Co tu jest z komentarzami? Przy liczniku 237333 powinno być ich znacznie więcej. Gdzie one są?
JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA I ŻYDÓWKĘ? Cz. I (14 stycznia 2017 13:51:07)
FB, a TT
Jeżeli chodzi o Fejsbuka, to tak można przypuszczać. Na Twitterze memy głównie służą do przekroczenia bariery 140 znaków.
Trump nie rozumie FB (ja też nie). Nauczył się pisać tłity i główna kampania leciała przez TT. TT jest niesamowicie popularny w USA.

http://iddd.de/rys/Cha-GVBUkAAGcyu.jpg
Fejkowe memy (11 stycznia 2017 05:31:16)
1 2 3 4 5 ... 10