Facebook wysysa, Twitter wymusza, Niemcy chcą karać.

Facebook wysysa, Twitter wymusza, Niemcy chcą karać.
pdf ePub czas dodania: 2017:03:23 23:08 komentarzy 0
Od początku czerwca 2013 roku- czasu publikacji dokumentów Snowdena, zdobytych z baz danych NSA, CIA i GCHQ wiadomo, że to służba elektronicznego wywiadu i propagandy NSA prowadzi wojnę informacyjną przeciwko przyjaciołom i wrogom na całym świecie.

Facebook wykrada podstępnie dane, Twitter je wymusza, a Niemcy zakładają ministerstwo "Prawdy" i grożą karami do 50 milionów Euro.

Krzysztof Puzyna, 23 marca 2017, Część 1

Od początku czerwca 2013 roku- czasu publikacji dokumentów Snowdena, zdobytych z baz danych NSA, CIA i GCHQ wiadomo, że to służba elektronicznego wywiadu i propagandy NSA prowadzi wojnę informacyjną przeciwko przyjaciołom i wrogom na całym świecie. Niestety w Polsce cenzuruje się i nadaje tylko na Rosję, zamiast poinformować Polaków na bieżąco o programach NSA[1] i GCHQ[2]:  PRISM[3], Tempora[4] i XkeyScore[5]

Ostatnio zostały opublikowane na platformie Wiki Leaks dokumenty o hakerskich programach CIA i jej metodach false flag.

Np.: Barack Obama skarżył Putina o kompromitację Pani Clinton, Assada o użycie broni chemicznej w Syrii itd.. zapominając o swojej roli w szkoleniu i uzbrajaniu terrorystów IS (oddanie arsenałów nowoczesnej broni lekkiej i ciężkiej w ręce IS). Wg ekspertów i tureckich dziennikarzy to CIA w ramach programu 500 mln dolarów „plus” rekrutowała, wyposażyła i wyszkoliła tzw. "umiarkowaną" syryjską opozycję w stosowaniu bojowych środków trujących m. in. gazu musztardowego. Natomiast kompromitujące materiały o pani Clinton i jej współpracownikach zawarte w tzw. "The Podesta Emails" trafiły do Wiki Leaks z nierosyjskiego źródła, (Info. Julian Assange "WikiLeaks is maintaining that the source of its leaks was not Russia hackers.")

Stan wiedzy „zero” o sieci internetowej wykazali polscy dziennikarze kolportujący przed laty pomysł, jakoby wybory w Polsce były dlatego sfałszowane, gdyż szły przez tzw. „ruskie serwery”. (Wybory z roku 2011 były sfałszowane informatyką i Tusk był nielegalnym premierem, ale metody były polskie.

W lutym WikiLeaks udostępniła 1% swoich najnowszych materiałów. Z nich wynika m.in. wyspecjalizowanie USA, w szczególności agentury CIA w przeprowadzaniu akcji dywersyjnych pod fałszywą flagą (false flag), przy pomocy programów drugiej strony, wykradzionych danych osobistych (pishing) oraz przeprowadzanie ataków z krajów trzecich.

Znaczy CIA wykrada rosyjskie oprogramowanie, działa przy jego pomocy na niekorzyść Rosji, nie z USA ale np. rączkami banderowców z Kijowa. Wtedy powstają ślady ukraińsko-rosyjskie, których sprawca CIA prezentuje jako dowody wrogich akcji, pomimo że cała inscenizacja pochodzi od niej (CIA) samej.

To znana, stara metoda praktykowana po wojnie przez USA, a objawiona światu przez byłego płatnego mordercę CIA Perkinsa[6]. Aktualnie istnieją w Polsce przesłanki i wszyscy aktorzy dla amerykańskiej gry false flag: oddziały tajnej armii USA od mordów i dywersji, amerykańska broń, masy uciekinierów ukraińskich oraz polscy indianie i kolaboranci. Scenariusz, popchnięcia Polaków do walki z Rosją można sobie łatwo wyobrazić.

Zainteresowani wchodzą po prostu na strony WikiLeaks i czytają tam bezpośrednio dzisiaj 23 marca np o zainfekowaniu systemów Apple, a z tym też systemów opartych na systemie operacyjnym Unix.

Dalsze odkrycie. Z najnowszych materiałów Wikileaks wynika, że CIA stworzyła po akcji Snowdena i kompromitacji NSA, swoją własną sieć nadzoru, propagandy i dywersji. Takie utajnione NSA-bis w niezależnej CIA, jest całkowicie poza kontrolą rządu USA.

W prezentacji Wikileaks ilość zasobów broni cybernetycznej: wirusów, koni trojańskich, maleware jest tak duża, że dla zachowania czytelności, trudno je systematycznie opisywać.

Logiczne, że baza operacyjna hakerów CIA mieści się w konsulacie USA, we Frankfurcie nad Menem, w Niemczech. Luki w interfejsach systemów operacyjnych- tzw. „backdoors” umożliwiające obejście zabezpieczeń, ujawniają dokumenty WikiLeaks w produktach: iPhone Apple, Google Android, Microsoft Windows oraz w telewizorach Samsunga, nadających się do podsłuchu w stanie ich wyłączenia.

Ostatnio znaleziono w zbiorze broni CIA prezentowanej przez WikiLeaks możliwość zdalnego sterowania przełącznikami i urządzeniami produkowanymi przez globalny koncern Cisco. CIA ma tą możliwość poprzez wysyłanie rozkazów w standardowym protokole Telnet, zintegrowanym w podsystemie "Cisco Cluster Management Protocol (CMP) " znajdującym się w systemach operacyjnych Cisco IOS i Cisco IOS XE. Backdoor dotyczy 318 produktów CISCO.Ciekawe, że nie ma tu łatki, ani update. Są tylko dobre rady, jak wyłączyć dostęp przez telnet.

Przełączniki Cisco są też w systemach broni importowanej do Polski. To Panie ministrze obrony Antoni Macierewicz jest konkretna możliwość użycia Polaków dla akcji CIA false flag.

Pisząc tutaj, że aktualny serwer Assange’a stał w Moskwie, patrz fotkę, chcę po prostu odkotwiczyć uprzedzenia od dna polskiej ciemnoty.

Julianowi Assange przypisuje się 28 dedykowanych serwerów na całym świecie , (patrz powyżej). Te aktualne, z materiałami od CIA, fizycznie stały pierwsze dni w Moskwie. Ich położenie gwarantowało trwałą ochronę dokumentów. Taka jest niestety rzeczywistość, nawet Chiny nie odważyły się przyjąć ani Snowdena, ani jego dokumentów. Oprócz Rosji nie ma innej potęgi, przez którą można ujawnić opinii publicznej supertajne dokumenty operacyjne USA i skutecznie ochronić własną osobę. Przed zamachami morderców z oddziałów specjalnych przeprowadzających Black Operations (w skrócie Black Ops) jak false flag i dywersje, można znaleźć schronienie tylko w Rosji... Dzisiaj już tam nie stoją tylko w Holandii, gdyż cały świat już sobie publikacje Snowdena zabezpieczył.

Przez więcej niż 40 lat nieustannego zakotwiczania w polskich umysłach przez służby zachodnie w tym też niemieckie, rosyjskie to zło, a amerykańskie to „dobro, postęp i demokracja”, kolejna generacja Polaków reaguje wytrenowanymi odruchami warunkowymi.

Na te odruchy jest przyzwolenie i są dalsze nagrody. Dlatego dla własnego postępu ty czytelniku musisz się samemu zmusić do odważniejszych ocen, a nawet do czytania długich tekstów ze zrozumieniem. Wiem, nie jest to łatwo.

Niezależność informacji na portalach społecznościowych, stoi niemieckim, wpływowym kręgom gospodarczym jak kość w gardle. Z poniedziałkowych demonstracji PEGIDY w Dreźnie (pegida.de) regularnie dowiadujemy się, że "prasa kłamie" w sensie, że to mass media kłamią i manipulują. Ponieważ jest to prawdą, poparcie dla młodej partii AfD ciągle wzrasta.

Ostatnio Björn Höcke z AfD nazwał Pomnik Holocaustu w Berlinie Pomnikiem Hańby- "My Niemcy, a więc nasz Naród, jesteśmy jedynym Narodem, który sobie posadził taki Pomnik Hańby w serce własnej stolicy"[7] Z perspektywy Polaka mieszkającego w Niemczech: hańbą niemieckiej strony jest gloryfikacja ofiar tylko żydowskich. Jakby zbrodnie niemieckie nie obejmowały ofiar rosyjskich, węgierskich, cygańskich, greckich, czy polskich. Dlatego obojętnie jak się kręci, jest to pomnik hańby dla Niemców i dla Żydów!

Nowe, duże kłamstwo usłyszałem 23 stycznia br.: podobno rząd niemiecki wydał na pomoc humanitarną dla mieszkańców Aleppo w Syrii 600 milionów Euro. Tak się zatroszczył: w 2015 roku głodził, gdyż nie płacił składek, uciekinierów w obozach UNHCR w Libanie i w Afryce. Głodzeni by nie umrzeć, od lutego 2015 roku masowo opuszczali obozy w kierunku Europy. Kierunek Europa z informacjami jak dobrze się tam żyje, pojawił się ni stąd, ni zowąd na komórkach uciekinierów z Afryki. 

Zmniejszenie dostaw żywności do obozów UNHCR przez Niemcy, USA i UE dało w 2015 roku oszczędności w wysokości około 600 milionów dolarów. Patrz różnicę w dofinansowaniu obozów dla uchodźców w latach 2014 i 2015 w dolarach amerykańskich $ tabelka 4 na stronie http://idb.prawynurt.pl/polityka/wydarzenia/do-widzenia-europa-to-usa-otworzya-puszke-pandory-cz-3,2444.htm

Niemieckim zamiarem było też przejęcie elity naukowej Assada. Gdy po umowie z Niemcami, Prezydent Erdogan zaczął wysyłać do Niemiec prostych niewykształconych uciekinierów, to Pani Kanclerz Angela Merkel się odkryła:

"Nasza gospodarka potrzebuje wykształconych uciekinierów, niech Erdogan uwolni z obozów inżynierów, lekarzy, czy dalszych wykwalifikowanych pracowników. Niemiecka gospodarka nie ma już miejsc pracy dla słabo wykształconych, czy analfabetów." - (To nie jest cytat, tylko wolne powtórzenie treści usłyszanych w radiu; autor tekstu)

Aktualnie niemieckim władzom odbiło całkowicie. Dla cenzury Internetu i ochrony kampanii wyborczej Merkel, organizują ministerstwo prawdy, (AfD: Wahrheitsministerium wird Realität) . Urząd będzie miał za zadanie weryfikacje informacji z portali społecznościowych jak Facebook i Twitter. Te z punktu widzenia władzy nieprawdziwe, pełne inwektyw, lub podżegające do nienawiści wobec grup narodowościowych, lub bo ktoś się poskarży na "Fake News", mają być cenzurowane w ciągu 24 godzin, konta blokowane, osoby rozprowadzające kłamstwa sądzone i karane grzywnami do 50 milionów Euro.[8]

Już teraz z doświadczenia mogę powiedzieć, że jest tu straszna cenzura. Opublikowane w mass mediach komentarze muszą się mieścić w wytycznych propagandy. Dlatego aktualnie wszystkie moje komentarze są blokowane. Ostatnio na Tagesschau.de zacytowałem wypowiedź Tuska o Polskości, zwróciłem uwagę na nielegalność jego wyboru na premiera w Polsce (sfałszowane wybory) oraz o podejrzenia, że może być pociągniętym do odpowiedzialności za katastrofę w Smoleńsku.

Ale w Polsce to samo. Tłamszenie uczciwych informacji, doświadczam na polskich portalach od lat, w okresie twittera na amerykańskich, a aktualnie na niemieckich. W Polsce ocenzurowano mi konto albo blokowano publikację moich tekstów m. in. na "niezależnej", na forum młodych PiS-u, na dawnej Interii360, na salonie24, na neonie24 itd. Nie jestem wyjątkiem dane osobiste nie tylko ode mnie wykrada skrypt na neonie.

W części 2 opublikuję

moje praktyczne i ważne doświadczenia z blokadami na TT i FB. Dobrze je poznać, by chronić własne materiały i dane osobiste, by pozostać suwerenem przynajmniej na własnym laptopie.

Ciekawym biotopem stał się zatopiony neon24.pl. Jego powierzchnię pokryły gąbki informacyjne "api" przy „Spółdzielni dostawców danych Netsprint”. Ciekawe, czy właściciel wraka o tym wie?


Wskazówka: kliknięcie w fotkę powoduje powiększenie lub dodatkową fotkę lub stronę

Linki powiązane:

Facebook wysysa, Twitter wymusza, a Niemcy chcą karać. | Facebook wysysa, Twitter wymusza, a Niemcy chcą karać, cz. 2  Wstęp do cz. 3, Homo Sapiens- ważny dla Boga i Smartfona.  |  Facebook wysysa dane cz. 3.  |  Facebook wysysa dane cz. 4[1] NSA - National Security Agency, agentura szpiegowska USA wyspecjalizowana w zdalnym szpiegowaniu, deszyfrowaniu i dywersji elektronicznej oraz zabezpieczaniu własnych systemów przy pomocy rozwiązań technicznych i technologicznych.

[2] GCHQ - Government Communications Headquarters.  Podobnie jak służba NSA wywiad brytyjski GCHQspecjalizuje się w kontroli komunikacji i łamaniu szyfrów. Dodatkowo GCHQ posiada technologię System Tempora, która umożliwia odsysanie danych z transatlantyckich kabli światłowodowych położonych pod dnem Atlantyku. Światłowody są odsysane bezpośrednio z danych na przyczółkach nadwodnych na wyspach brytyjskich.  GCHQ i NSA kooperują w ramach związku  Ukusa.

[3] PRISM - Program kontrolny NSA, analizujący i oceniający światową komunikację elektroniczną. Szpiegowskie oprogramowanie udostępnia sobie przy tym bazy danych koncernów Google, Microsoft, Apple, Yahoo, Youtube, Facebook, AOL, Skype und Paltalk. Używa dodatkowo interfejs kontrolny Ditu od FBI (Federal Bureau of Investigation)  oraz korzysta z baz danych NSA jak Marina, Mainway, Nucleon i Pinwale.

[4] Tempora - program nadzorczy i odsysający dane ze światłowodów na punktach węzłowych i stacjach nadziemnych składający się z 2 części  Mastering the Internet und Global Telecoms Exploitations- Jest on wydajniejszy od PRISM. W roku udostępnienia tajnych dokumentów przez Snowdena umożliwiał zbieranie danych z ponad 200 światłowodów i ich przechowywanie przez 30 dni.

[5] XkeyScore - szpiegowskie oprogramowanie umożliwiające błyskawiczny dostęp w Internecie do prawie wszystkich śladów i dokumentów produkowanych przez przeciętnego internautę. Znalezienie igły w stogu siana jest realizowane, właśnie tym programem.

[6] TRZY SPOSOBY USA NA OBALENIE "DYKTATURY" John Perkins

http://youtu.be/7R4tp_o-RBU

[7] Höcke äußerte sich über das Holocaust-Mahnmal in Berlin: „Wir Deutschen, also unser Volk, sind das einzige Volk der Welt, das sich ein Denkmal der Schande in das Herz seiner Hauptstadt gepflanzt hat.“

[8] Heiko Maas zufolge sollen auch bewusste Falschmeldungen - sogenannte Fake News - unter den Gesetzentwurf fallen: "Strafbar sind Fake News, wenn sie etwa die Tatbestände der Beleidigung, Verleumdung oder der üblen Nachrede erfüllen."

 

licznik: 3580 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze