Do widzenia Europa - to USA otworzyła puszkę Pandory.

Do widzenia Europa - to USA otworzyła puszkę Pandory.
ePub czas dodania: 2016:01:23 18:28 komentarzy 0
Nowe Fakty naświetlające prawdziwe przyczyny wędrówki ludów w 2015 roku w Europie. Angela Merkel: "Wir schaffen das!"- My to osiągniemy! Główne źródło: http://iddd.de/pan.pdf

Część 1  |  Część 2  |  Część 3

W noc sylwestrową z 31 grudnia na 1 stycznia 2016 roku nastąpiły na placu dworcowym, przed katedrą w Kolonii (Kölner Dom), w tłumie około 1500-2000 migrantów, głównie z Maroko i Algierii, zbiorowe napady, a także gwałty na niemieckich dziewczynach. (Do dnia 20 stycznia policja w Kolonii zarejestrowała 809 zgłoszeń, w tym 521 na tle seksualnym, reszta to kradzieże, rabunki, pobicia)

200 policjantów przyglądało się tradycyjnej zabawie, zwanej taharrush afrykańsko-arabskiego motłochu, polegającej na zbiorowych gwałtach, rabunku, czy okaleczaniu kobiet nożami. Policja podobno bała się wejść w tłum, gdyż Arabowie używali noży o dwustronnych ostrzach. Niemieckie mass media poinformowały dopiero 4 stycznia o zdarzeniach w Kolonii, na placu przed katedrą Kölner Dom.

Wtedy o tych wydarzeniach wiedziała już nie tylko Polska i Europa, ale cały świat.

Przyszło mi do głowy, że tych Afrykanów i Arabów jest faktycznie dużo, a nie jesteśmy w Afryce. Dlaczego zbierali się we wszystkich większych miastach Niemiec i napastowali kobiety? Zarejestrowano masowe ataki seksualne na kobiety w nocy sylwestrowej w Berlinie, Stuttgarcie, Hamburgu, Kolonii i dalszych miastach. W Hamburgu do 20 stycznia zgłoszono 351 ofiar seksualnych napaści.

O co więc właściwie chodzi z tą migracją?

Zaintrygowały mnie wypowiedzi odnośnie obozów dla migrantów:

Kanclerz Angela Merkel:, Ale to muszę też powiedzieć, że my nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich ludzi, którzy żyją od 25 lat w obozach dla uchodźców w Libanie (1)[1]

Doradca Prezydenta RP Andrzeja Dudy do spraw bezpieczeństwa Profesor Andrzej Zybertowicz:.. Wg dostępnych informacji, jednym z tych guzików, który spowodował jakby skokowe przyśpieszenia tych ruchów, było wstrzymanie, nagłe wstrzymanie finansowania dla obozów dla uchodźców, które byłby w krajach regionów w tym, w Turcji, że organizacje, które się opiekowały, zabezpieczały logistycznie, jakby w trybie nagłym to wstrzymały.

Wg doradcy Prezydenta Dudy, Profesora Zybertowicza to Rosja zmusiła organizacje do zaprzestania finansowania.. (2)[2]

Minister Obrony RP Antoni Macierewicz:. Nie wiem, czy jest to wynik kłopotów związanych z katastrofą imigracyjną, którą przecież spowodowały właśnie Niemcy. (3)[3]

Jakie są, więc przyczyny fali migrantów, przelewającej się od wiosny 2015 roku przez Europę? Dla mnie jest jasne, problemy z afrykańskimi migrantami były już od dawna, ale takiego kryzysu nie było. Dopiero wypędzenie uchodźców z obozów spowodowało migracyjne tsunami.

Fala migracyjna została wymuszona w kierunku Europy. Ani wcześniejsze wojny na Bliskim Wschodzie, ani wojna NATO z Jugosławią nie spowodowały takiego zamieszania i bezradności Europy, czy administracji niemieckiej, jakim jest aktualny potop z Afryki, Bliskiego Wschodu i Afganistanu. Pierwotne przyczyny wymuszenia, są wg mnie takie same jak przy poprzednich falach emigracji: wyzysk państw afrykańskich przez Zachód i Chiny, sprzedaż broni Arabom przez USA i Niemców, zapotrzebowanie na tanią siłę roboczą przez globalne koncerny, wojny na Bliskim Wschodzie oraz przemyt ludzi przez granice unii.

Nowe fakty w aktualnej fali migrantów to:

Zainicjowanie prawdopodobnie przez NSA, przy pomocy Facebooka "Wiosen Ludów" od Tunezji po Egipt. W ramach tych "wiosen" zostały zburzone przez wojska USA, Francji, Wielkiej Brytanii i Arabii Saudyjskiej- państwowości Tunezji, Libii, Egiptu, Algierii, Jemenu, Iraku i Syrii. Zostały pogrzebane wszelkie szanse na normalne życie, zniszczono wszelkie dostępne oazy wolności, porządku i pracy w Afryce Północnej i na Półwyspie Arabskim.

Przy inicjacji wędrówki ludów na Europę, nowe czynniki to:

- dywersja internetowa NSA na Facebooku. Moim zdaniem USA jest wrogiem silnej Unii Europejskiej, gdyż Fed widzi w walucie Euro i strefie Euro, zagrożenie dla dolara.

- Za Merkel postawiły się jak mur nie tylko niemieckie kręgi gospodarcze, które od 10 lat trąbią, że potrzebują więcej obcych sił roboczych, gdyż Niemcy starzeją się, słabo się rozmnażają i nie mają zapewnionego finansowania przyszłych emerytur i rent. Za Merkel stoją też międzynarodowe kręgi finansowe. 22 Stycznia Mario Draghi w Davos: migranci są wyzwaniem i szansą dla Europy. Wydatki na emigrantów ożywią koniunkturę w Europie, będą najlepszym programem inwestycyjnym na lata.  

- W zeszłym roku zaczęło się w obozach dla uchodźców szeptanie, że są potrzebni w Europie: Szwecji, Niemczech, Danii. Mogą dobrze zarobić i żyć jak w raju nawet bez pracy. Nie uważam, że można cały marketing szeptany zwalić na bandy zarabiające na przemycie ludzi do Europy.

- cały świat obiegły selfies z Merkel, pokazujące, że obcy są w Niemczech mile widziani.

- dalszymi istotnymi czynnikami zajmę się po wprowadzeniu dydaktycznego przykładu:

Przykład.

Wiemy z doświadczenia, że gdy po silnych opadach, grozi wylanie rzeki i zalanie np. przedwrocławskich rezydencji, np. Pana byłego Prezydenta Wrocławia Bogdana Zdrojewskiego, to poświęca się całe wielkie miasto, by ratować swój majątek i swoich znajomych.

 Zdrojewski mając władzę, by zmniejszyć poziom rzeki, mógł otworzyć wały powodziowe w dorzeczu górnej Odry. Wtedy woda by się wylała jak do zbiornika retencyjnego, na Jeszkowice i Łany, co uratowałoby Wrocław. A tak to fala powodziowa się spiętrzyła i przedarła do centrum Wrocławia.

W przypadku aktualnej fali migrantów w Europie, zbiornikami retencyjnymi są obozy dla uchodźców w Turcji, Libanie, Grecji, Włoszech itd. Ludzie mieli w nich zapewnione środki do życia, bez przymusu pracy.

Siedzieli, więc w nich, bez perspektyw na lepsze życie, ale w spokoju, niektórzy nawet już od 25 lat, jak powiedziała Pani Merkel.

Wymuszenie tsunami migracyjnego z obozów w kierunku Europy, nastąpiło dopiero na wiosnę 2015. Znalazłem dowody, że te otworzenie "zbiornika retencyjnego z migrantami", nastąpiło poprzez koordynowane wstrzymanie środków finansowych.

 Wszelkie prywatne składki i oficjalne państw członkowskich dla obozów dla uchodźców koordynuje organizacja UNHCR przy ONZ-cie.

W wersji profesora Zybertowicza, to Rosjanie tam działają, czym pokazał, że mówiąc to nie miał wtedy pojęcia o strukturach pomocy uchodźcom. Gdy nie wiedział, to, po co się wypowiadał?

Znając niekompetentne, antyrosyjskie nastawienie profesora w sprawie tzw. bezpieczeństwa energetycznego, przyjrzałem się rocznym bilansom UNHCR, nie tylko by ustalić główną przyczynę wędrówki ludów z obozów dla uchodźców, w Libanie, Turcji, Iraku, Grecji itd. w roku 2015, ale aby zobaczyć, jak to jest ze składkami Rosji? Obiektywnie, bez propagandy Zybertowicza, który nawet nie powiedział, że obozy są koordynowane przez ONZ, a Polska też płaci składkę.

 Krzysztof Puzyna, sobota, 23 stycznia 2016

Koniec części 1  |  Część 2  |  Część 3

Całość w formacie pdf

http://iddd.de/pan.pdf

 


Polecane Linki:

https://twitter.com/aktwolinarodu

http://www.petycjeonline.com/akt

 


[1] - Wypowiedź Kanclerz Angeli Merkel z 15 lipca 2015 r.

http://idb.prawynurt.pl/polityka/opinie/dlaczego-palestynka-reem-po-sowach-kanclerz-merkel-sie-rozpakaa,2254.htm lub tu:

http://iddd.salon24.pl/659511,dlaczego-palestynka-reem-po-slowach-kanclerza-niemiec-merkel-sie-rozplakala

, "Ale to muszę też powiedzieć, że my nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich ludzi, którzy żyją od 25 lat w obozach dla uchodźców w Libanie, gdyż my mamy bardzo, bardzo dużo uchodźców przyjeżdżających bezpośrednio z obszarów objętych wojną."

[2] Telewizja Republika - prof. Andrzej Zybertowicz - Wolne Głosy 2015-09-25

https://youtu.be/A47St2hGEP4

[00:, 05: 45] Ale zastanawiam się czy motyw aneksu, czy motyw zbioru zastrzeżonego w IPN-ie, czy to są te motywy, które w obecnej sytuacji w Polsce są najważniejsze?

O wiele ważniejsze od tych dwóch kwestii jest to: Na ile nasze służby posiadają zdolność dostarczania kierownictwu państwa, prezydentowi, premierowi i ministrom informacji niezbędnych do reagowania w tej płynnej sytuacji. Na ile nasze służby na przykład są w stanie przedstawić wiarygodną odpowiedź na następujące pytanie:

Do jakiego stopnia obecna fala wędrówki ludów ma charakter procesu spontanicznego, który zaistniał w efekcie splotu rozmaitych zdarzeń cząstkowych, a na ile może mieć elementy przemyślanej strategii Moskwy zaatakowania Unii od podbrzusza.

Redaktor, pytanie: To Moskwa nacisnęła guzik, który uruchomił proces, który rozbił Unię Europejską?

Zybertowicz: Wg dostępnych informacji, jednym z tych guzików, który spowodował jakby skokowe przyśpieszenia tych ruchów, było wstrzymanie, nagłe wstrzymanie finansowania dla obozów dla uchodźców, które byłby w krajach regionów w tym, w Turcji, że organizacje, które się opiekowały, zabezpieczały logistycznie, jakby w trybie nagłym to wstrzymały. [00:07:18]

Otóż, gdybyśmy mieli dobry wywiad, ale także, oczywiście wywiad takiego kraju jak nasz, nie jest w stanie działać w skali globalnej. Można mieć w ogóle wątpliwości, co, do jakości wywiadów krajów zachodnich i ich pozycji operacyjnych w krajach Bliskiego Wschodu, oczywiście pomijając Izrael. To powinien, wyłonić się obraz, czy możliwe jest, że Rosja zaatakowała bronią migracyjną unię europejską?

Redaktor: mamy, zatem taki obraz?

Zybertowicz: Wg tych informacji, które są dla mnie dostępne, jesteśmy w sferze niepewności. [00:07:53]

[3] Antoni Macierewicz o nagonce na Polskę (14.01.2016)

https://youtu.be/BHBFkx93JAc

[00: 05: 09] Nie wiem, czy chodzi o wewnętrzną walkę i spór z Panią Merkel. Na przykład, bo przecież łatwo zauważyć, że ośrodek rządowy odżegnuje się od tych napaści na Polskę. Nie wiem czy jest to wynik kłopotów związanych z katastrofą imigracyjną, którą przecież spowodowały właśnie Niemcy. Nikt inny nie doprowadził do tej wielkiej wędrówki ludów i tego wielkiego zagrożenia, przed którym stanęła cała Europa, jak właśnie, jak właśnie Niemcy. A więc nie wiem czy nie chodzi po prostu o odsunięcie od siebie uwagi, uwagi całej Europy. Ale wiem, że robią to Niemcy. I wiem jeszcze, że skutkiem jest dążenie do osłabienia pozycji polskiej w NATO, w zachodnim systemie bezpieczeństwa.

Muszą sobie zdawać wszyscy, którzy wspierają tę nagonkę na Polskę. W ten sposób nie bronią one praw obywatelskich, bo one nie są w Polsce zagrożone. W ten sposób naprawdę prowadzą do zagrożenia bezpieczeństwa państwa Polskiego. [00:06:18]

[5] https://netzpolitik.org/2015/live-blog-aus-dem-geheimdienst-untersuchungsausschuss-2/

(Dann sorgte K.M. für große Nervosität: Er erwähnte frei heraus, dass Mails eines halben Jahres aus seinem Gesendet-Ordner „versehentlich“ gelöscht worden seien – das trotz des 2014 verhängten Lösch-Moratoriums für den BND. Angeblich passierte dies bei einer Umstellung innerhalb des Mailprogrammes. Nun ist es leicht unglaubwürdig, dass der BND keine Back-up-Strategie haben soll. Dass nach einer Beratungssitzung das Thema nicht mehr öffentlich angesprochen werden durfte, bekräftigt den seltsamen Beigeschmack.)

 

licznik: 2330 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze