Do widzenia Europa - to USA otworzyła puszkę Pandory, cz. 2

Do widzenia Europa - to USA otworzyła puszkę Pandory, cz. 2
ePub czas dodania: 2016:01:25 01:25 komentarzy 0
Już jest jasne, że główne decyzje koalicji rządzącej CDU/CSU-SPD, z poparciem opozycji (Lewicy i Zielonych) zaostrzą przepisy bezpieczeństwa, kontrolę migrantów, zwiększą oddziały policji, rozbudują sprzęt nadzorczy i szpiegowski! W sumie zamienią Niemcy w państwo policyjne, w stanie wyjątkowym. Przyszło mi do głowy, że oto Amerykanom z Fed chodzi. Część 2

Część 1  |  Część 2  |  Część 3

Po sprawdzeniu dokumentów, widać, że jakby pod wpływem siły wyższej, a raczej rozkazu od CIA, Unia Europejska, USA oraz poszczególne kraje UE, dramatycznie zmniejszyły w stosunku do roku 2014 (stan na 18 września 2015) składki na UNHCR o 576.283.364 USD, czyli o więcej niż o 0,5 miliarda dolarów! Jest to bilans UNHCR na 18 września 2015 roku. Patrz poniżej w załącznikach tabelę nr 4.

 Wg UNHCR na Centralną Europę, Stany Zjednoczone wpłaciły dopiero w połowie grudnia 2015 roku 3 mld USD.

 UNHCR dysponowała przez przynajmniej pierwsze 9 miesięcy roku 2015, a praktycznie przez cały rok 2015 sumą mniejszą od tej w roku 2014, o więcej niż 0,5 miliarda dolarów!

 Dane z bilansu UNHCR na 18.09.2015 i bilansu UNHCR 2014

 są tylko potwierdzeniem sygnałów o braku pieniędzy i głodu w obozach UNHCR, w reportażach- wywiadach, które przeprowadzili reporterzy ARD lub ZDF z pracownikami UNHCR w obozach dla uchodźców w Turcji, Iraku i w Afryce, gdzieś na przełomie styczeń/luty 2015.

 Świadkowie z obozów- pracownicy UNHCR, tak bali się o swoje stanowiska, że odpowiadali tyłem do kamery, dodatkowo mając zasłonięte głowy. To oni informowali o głodzie, dane o składkach na UNHCR, ten stan tylko potwierdzają.

Niestety nie znalazłem w Internecie oglądanego przeze mnie reportażu TV. Znalazłem jednak dalsze sygnały na stronie UNHCR z 2 lipca 2014 roku[1]

 Cytowane przez dyskutantów "wykopu" dane z wykresów strony UNHCR zamieszczam też, gdyż pokazują one stan kasy UNHCR po aktualizacji 15 stycznia 2016 roku (Last update: 15-JAN-2016), czyli po uwzględnieniu wpłat z grudnia. Uwzględnienie późniejszych wpłat po 18 września 2015 roku, jak USA w połowie grudnia 2015 roku, nie nadaje się do ilustracji skutków braku pieniędzy w kasie UNHCR w roku 2015. Te uwzględnienie tylko zaciemnia warunki panujące przez przynajmniej pierwsze 9 miesięcy roku 2015 w obozach dla uchodźców UNHCR. Manipulacja posłużyła agentom wpływu zwanych przeze mnie hamulcowymi do ośmieszenia wyników i wniosków tej pracy. Agentura CIA działa!

Zaniżenie składek, wygląda jednak na zmowę, spisek, ale nie ze strony rosyjskiej. Rosja, patrz poniżej, płaciła te same składki roczne w wysokości 2 milionów $, w latach 2014 i 2015. Nawet gdyby Rosjanie nic nie dawali, to brak ich składki, w tej wysokości nie miałby żadnego wpływu na zachowanie się uchodźców obozach.

Dopiero pozbawienie UNCHR - organizacji opiekującej się uciekinierami dofinansowania w wysokości ponad 0,5 miliarda dolarów, spowodowało zmniejszenie racji żywnościowych, pitnych i głód w obozach!

Jest to logiczne, potwierdzone, jak powyżej napisałem:

1. danymi o składkach państw członkowskich ONZ z 2014 i 2015 roku,

2. Artykułem  na stronie UNHCR " Zusätzliche Finanzierung für Nahrungsmittel akut nötig, 02 Juli 2014" z lipca 2014 roku, patrz powyżej przypis 4,

3. Moimi wskazówkami na przynajmniej jeden reportaż w telewizji niemieckiej, który oglądałem.

Wzmacniają tezę o zamierzonym działaniu wypchania uchodźców do Europy

4. Informacje na Twitterze i Facebooku, oraz przez komórki, dokąd migranci mają jechać. Na początku, aż się fala nie usamodzielniła, to musiał ktoś im te pomysły z oddaloną Szwecją, czy Niemcami wrzucać na Facebooka.

5. Do tego cytowana praca ze strony ONZ: " Replacement Migration: Is It a Solution to Declining and Ageing Populations?" patrz poniżej.

- Dlaczego Unia Europejska i USA wypędziła ludzi głodem z obozów i teraz ukrywają ten fakt?

- Dlaczego Zybertowicz plecie bzdury pomimo stanowiska "doradcy" i "profesury"?

- Dlaczego Macierewicz widzi "winę" tylko u Niemców?

Tu parę logicznych odpowiedzi, bez prania mózgu przez pachołków USA o winie Rosji, czy Niemiec.

Widać, że Zybertowicz, czy Macierewicz boją się wymieniać swoich sponsorów i władców z ambasady USA w Warszawie. To oni sterują marionetkowymi rządami Polski od 1989 roku i Unii

Jakie są przesłanki, że chodzi o posunięcia USA?

Są te z Ukrainy (- zainstalowanie rządu żydowskich oligarchów na Ukrainie przez ambasadę USA w Kijowie - Amerykanie sami się ostatnio tym pochwalili).

Dowody z Polski są liczne. Np. Ludzie ze zgorszeniem odnotowują błaganie Andrzeja Dudy o rozbudowanie okupacji Polski przez wojska NATO, w praktyce chodzi o dywizje niemieckie! Do tego Polska w przeciwieństwie do Niemiec nic, a nic nie zarabia na amerykańskich bazach w Polsce. USA dzierżawią ziemię pod bazy w Polsce nieodpłatnie, Niemcom za dzierżawę płacą. Nawet artykuły dziennej potrzeby Amerykanie sprowadzają z Niemiec! A co Polska w USA wynajmuje za darmo? Chciałbym to wiedzieć!

W moich oczach Andrzej Duda zdyskwalifikuje się dopiero wtedy, jako Prezydent Polaków i Polski, gdy w tej swojej skakance na obietnicach wyborczych z roku 2015, skusi i nie sprostuje żydowskich kłamstw o Jedwabne. Będę bardzo rozczarowany, gdy nie zrobi tego w okresie 200 dni. 200 dni od rozpoczęcia przez niego urzędu Prezydenta minie 20 lutego 2016 roku.

 Ostatecznym terminem - "deadline", zamierzam być cierpliwy do tej daty, będą w dniu 10 lipca 2016 roku, obchody 75 rocznicy niemieckiej zbrodni w Jedwabnem. W tym dniu zdrowy Prezydent dr Andrzej Duda nie będzie miał wyjścia, będzie musiał zająć stanowisko wobec kłamstw Grossa i dalszych antypolskich żydowskich ataków!

Polecam wystąpienie Dudy w dniu 10 lipca wszystkim Polakom- w tym dniu zobaczą, jak w lustrze, albo Polskę Niezwyciężoną i Patriotyczną, albo własne, głupie, okrągłe, zrobione w pseudokatolickie jajo, obrzezane ryje.

Nowe przesłanki z Niemiec.

Widocznym dowodem zamordyzmu USA w Niemczech stała się publikacja WikiLeaks o selektorach i reakcja na to odkrycie w Niemczech. W roku 2015 wyszło na jaw, że rządy niemieckie nie mają rzeczywistego zwierzchnictwa nad własnymi służbami.

To NSA i CIA, a więc służby amerykańskie, dyrygują i używają służb niemieckich do kontroli i szpiegowania Niemiec i Europy. Niemcy na zlecenia Amerykanów szpiegują własny rząd, niemieckie firmy i koncerny, a nawet małe firmy. Lista obiektów i nazwisk w Niemczech tzw. lista selektorów (NSA high priority targets for Germany) obserwowanych przez niemieckie służby na zlecenie NSA, dla CIA, zawiera tysiące danych kontaktowych najważniejszych osobistości niemieckiej polityki i gospodarki. Gdy uprawniona na podstawie ustawy do kontroli służb tajnych Niemiec, specjalna komisja Bundestagu, zażądała od służby wywiadowczej Bundesnachrichtendienst - BND listy z "selektorami" opublikowanej, ale częściowo zaczernionej na WikiLeaks, to BND odpowiedział, że BND musi mieć pozwolenie od Amerykanów. [2]

Amerykanie na pytanie niemieckiego wywiadu, czy wywiad niemiecki może udostępnić ich zlecenia szpiegowania podmiotów niemieckich własnemu rządowi? - odpowiedzieli po miesiącu krótko: "No!" - "NIE!". Dopiero wielomiesięczna wrzawa, w lecie 2015 roku, w ramach tzw. "cyrku letniego" w Bundestagu i w mediach spowodowała, że Amerykanie zgodzili się na jednego przedstawiciela, wybranego z gabinetu Merkel, by on zobaczył te listy, ale bez prawa do notowania, do wynoszenia, czy do kopiowania i opowiedział parlamentarnej komisji kontrolnej, kogo i co w Niemczech, Amerykanie rozkazują szpiegować służbom niemieckim - proszę zauważyć, za niemieckie podatki!!

Dodatkowym smaczkiem tej afery jest bezczelne i bezkarne zachowanie pracowników BND. Wbrew moratorium z 2014, zakazujące BND niszczenia dokumentów, pracownik BND usunął przez dalszy "przypadek"[3] z komputerów segregator, zawierający emaile z kontaktami ważnych osób z 6 miesięcy, czyli jak już w latach 2013 i 2014, kiedy niszczono sukcesywnie zamówione do czytania dokumenty, mogące wyjaśnić, czy to służba bezpieczeństwa wewnętrznego Verfassungsschutz (VS) zlecała organizacji nacjonalistycznej NSU mordowanie obcokrajowców- Turków i Greków w Niemczech? ( Na ten temat napisałem już 3 części)[4]

Już jest jasne, że główne decyzje koalicji rządzącej CDU/CSU-SPD, z poparciem opozycji (Lewicy i Zielonych) zaostrzą przepisy bezpieczeństwa, kontrolę migrantów, zwiększą oddziały policji, rozbudują sprzęt nadzorczy i szpiegowski! W sumie zamienią Niemcy w państwo policyjne, w stanie wyjątkowym.

Przyszło mi do głowy, że właścicielom banków prywatnych, będących członkami Federal Reserve System (Fed) o to chodzi.

Państwo policyjne, działające latami w stanie wyjątkowym niszczy u mieszkańców poczucie godności osobistej i własnej suwerenności.[1] Gegenwärtig sieht sich ein Drittel.. Tłum.: Aktualnie jedna trzecia uchodźców staje w obliczu skrócenia ich racji żywnościowych. Dla uciekinierów z Czadu, wynosi ono nawet do 60 procent! Dla 450000 uciekinierów w obozach (przyp. tłumacza: UNHCR) Republiki Środkowoafrykańskiej, w Czadzie i w Południowym Sudanie cięcia w zaopatrzeniu wynoszą przynajmniej 50 procent! Dla dalszych 338000 uchodźców w obozach Liberii, Burkina Faso, Mozambiku, Ghanie, Mauretanii i Ugandzie cięcia (racji żywnościowych) wynoszą pomiędzy 5 i 43 procent

 

[3] https://netzpolitik.org/2015/live-blog-aus-dem-geheimdienst-untersuchungsausschuss-2/

(Dann sorgte K.M. für große Nervosität: Er erwähnte frei heraus, dass Mails eines halben Jahres aus seinem Gesendet-Ordner „versehentlich“ gelöscht worden seien – das trotz des 2014 verhängten Lösch-Moratoriums für den BND. Angeblich passierte dies bei einer Umstellung innerhalb des Mailprogrammes. Nun ist es leicht unglaubwürdig, dass der BND keine Back-up-Strategie haben soll. Dass nach einer Beratungssitzung das Thema nicht mehr öffentlich angesprochen werden durfte, bekräftigt den seltsamen Beigeschmack.)

W roku 2006 podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Niemczech nie było już możliwe bez kontroli służb porządkowych dotrzeć do strefy transmisji telewizyjnej na ścianie wideo (public viewing). Ta kontrola składała się z nieprzyjemnego obmacywania, podobnego do gwałtów na kobietach w Kolonii m.in. z wtykaniem palców w pochwę i w odbyt.

Większość młodych ludzi w Niemczech z taką kontrolą osobistą, nie ma trudności, nie czuje upokorzenia, przez gwałty legitymowane przepisami kontroli. Jak bydło do rzezi, daje się obmacywać i gonić, pomimo opłaty biletów wstępu. Taka tu tendencja.

A więc, główną przyczyną przelewającej się przez Europę fali muzułmańskich uchodźców jest realizacja geopolitycznych celów USA przy pomocy USA, państw członkowskich NATO, NATO, oraz różnych muzułmańskich organizacji popieranych przez Turcję, Arabię Saudyjską lub Iran.

Do globalnych celów USA należą:

1. Izolacja i w dalszej perspektywie przejęcie Rosji. Już raz US-Żydom i Reganowi, przy pomocy króla Arabii Saudyjskiej udało się przejąć Rosję (zaniżenie cen ropy, bankructwo ZSRR pod kierownictwem Michaiła Gorbaczowa). Boris Jelzin stał się ich marionetką.

2. Ochrona parytetu dolara opartego o władzę prywatnych banków zrzeszonych w Federal Reserve System (Fed) niszczy lub próbuje zniszczyć każde państwo i organizację zagrażające panowaniu nad parytetem dolara prywatnej, prywatnej organizacji Fed - rejestruję ataki ludzi Fed na strefę Euro i na organizację BRICS. Do organizacji BRISC założonej w roku 2009, należą: Brazylia, Rosja, Indie, Chiny oraz Afryka Południowa.

USA to jedyne państwo, które drenuje pustym pieniądzem bez pokrycia, kieszenie całego świata.

3. Umożliwienie władzy nad światem od roku 2020 funduszowi Blackrock? A może jednemu z 68 miliarderów posiadających wg OXFAM w roku 2015 tyle, ile biedniejsza połowa ludzkości- 3,7 miliardów ludzi? 

Blackrock zarządza 5 bilionami dolarów, a w ciągu roku przepływają przez fundusz 14 biliony dolarów! 1 bilion to w Europie jedynka z 12 zerami! Przykłady: budżet USA w roku 2013 miał wydatki 3,45 bilionów $, a wpływy 2,77 bilionów $. W roku 2013 Unia Europejska za zgodą 28 państw członkowskich, wydała 0,2 biliona $.

 BlackRock, Inc. ma w swoim portfelu decydujące udziały wszystkich największych banków i koncernów na świecie.

Szefem i założycielem funduszu inwestycyjnego Blackrock jest Żyd Laurence D. Fink.

Aktualna migracja zaczęła się wraz z drugą zbrodniczą wojną w Iraku rozpoczętą wbrew międzynarodowemu prawu przez Busha Juniora. Amerykanie zniszczyli system sprzedaży ropy za Euro, ograbili z zabytków, zatruli środowisko i zrujnowali państwo irackie. Jakby było to za mało, zatruli (tak jak i zresztą później Serbię), na wieki cały kraj tonami amunicji uranowej, powodując rozbicie populacji ludzi tam żyjących, oraz trwałe zniszczenie środowiska. Nastąpił masowy wypływ ludzi z Iraku.

Prześladowanej mniejszości sunnickiej, pogrobowców Saddama Husseina, zorganizowanych od roku 2003 w grupy oporu, w roku 2014 ich mordercy -Amerykanie, umożliwili dozbrojenie się w trzecim, co do wielkości mieście Mosul i zorganizowanie się w bandę ISIS, nazywaną pogardliwie po angielsku państwem islamskim DAESH.

Amerykanie potrzebują sił Daesh do usunięcia Assada z Iraku i likwidacji ostatniego przyczółku rosyjskiego na Bliskim Wschodzie.

Dlaczego imigranci idą, więc na Europę?

Jak już napisałem, potop został wymuszony zagłodzeniem uchodźców w obozach, oraz   sygnałów, że są w Europie mile widziani ( Selfies z Merkel, otwarcie niemieckich granic dla wszelkich migrantów z Syrii, Iraku i Afganistanu).

Otwarcie niemieckich granic, przyjmowanie z otwartymi rękami uciekinierów wojennych z Syrii, "Refugees Welcome", selfies z Merkel, zrobiły Niemcom wspaniały wizerunek na świecie, który będzie owocował przez dziesiątki lat. To dla państwa i narodu niemieckiego światowy, czyszczący z brunatnej, brudnej przeszłości drugiej Wojny Światowej marketing.

Bezpośrednich uciekinierów przed wojną w Syrii, Iraku i Afganistanie można, więc by było wszystkich przejąć bez zauważalnego kryzysu, gdyby nie ruszyli się uchodźcy z obozów w Turcji, Libanie, Jordanii, Grecji, we Włoszech itd. Wypędzenie ich głodem z obozów, pokazuje, że kierownictwo UE jest całkowicie pod kontrolą USA. USA zniszczy UE w każdym aspekcie, który mu będzie wygodny, gdyż ma wszędzie swoich ludzi.

Przed tygodniem Merkel ustaliła z Prezydentem Turcji Recep T. Erdoğanem, że za 3 miliardy Euro od Unii Europejskiej uchodźcy będą trzymani w obozach w Turcji, czyli za około tę sumę funkcjonowały dobrze obozy uchodźców, tylko, że to były składki z całego świata w tym z USA, a udział UE ograniczał się do około 272 milionów US dolarów! (Załączniki, tabela nr 3) Teraz mają to być 3 miliardy Euro, gdy Turcy już sygnalizują, że trzy miliardy Euro to jest niewystarczające i właściwie utrzymanie obozów już ich kosztowało dziewięć miliardów Euro!!

Zwiększając podwójnie, a nawet potrójnie składki na UNHCR Niemcy i Unia problem z uchodźcami rozwiązałyby o wiele taniej.

 Obawiam się, że i Polska będzie teraz płaciła zamiast dziesiątków tysięcy na UNHCR, grube dziesiątki milionów na Turków. Czy będą efekty? na pewno w kupionych mediach, ale czy w rzeczywistości? Te moje wątpliwości dotyczą Niemiec. Proszę sobie w załącznikach poniżej popatrzeć na wybrane pozycje rocznych sprawozdań UNHCR. Dla bardziej ciekawych polecam strony UNHCR z pełnymi raportami.

Krzysztof Puzyna, niedziela, 24 stycznia 2016

 

Część 1  |  Koniec części 2  |  Część 3

 

Całość w formacie pdf

http://iddd.de/pan.pdf

 


  Polecane Linki:

  https://twitter.com/aktwolinarodu

  http://www.petycjeonline.com/akt

licznik: 2973 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze