Do widzenia Europa - to USA otworzyła puszkę Pandory, cz. 3

Do widzenia Europa - to USA otworzyła puszkę Pandory, cz. 3
ePub czas dodania: 2016:01:29 19:32 komentarzy 0
Posumowanie: Plany USA wymusiły wędrówkę ludów 2015 w kierunku Europy. Artykuł został napisany na podstawie, w kolejności: reportaży telewizyjnych ARD lub ZDF, sprawozdań finansowych UNHCR, informacji o głodzie w obozach przez zaniżenie racji żywnościowych; ze strony UNHCR, oraz specjalnej ekspertyzie ONZ o mieszaniu populacji, ze strony ONZ-tu.

Część 1 Część 2  |  Część 3

Państwo policyjne, działające latami w stanie wyjątkowym niszczy u mieszkańców poczucie godności osobistej i własnej suwerenności.

W roku 2006 podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Niemczech nie było już możliwe bez kontroli służb porządkowych dotrzeć do strefy transmisji telewizyjnej na ścianie wideo (public viewing). Ta kontrola składała się z nieprzyjemnego obmacywania, podobnego do gwałtów na kobietach w Kolonii m.in. z wtykaniem palców w pochwę i w odbyt.

Większość młodych ludzi w Niemczech z taką kontrolą osobistą, nie ma trudności, nie czuje upokorzenia, przez gwałty legitymowane przepisami kontroli. Jak bydło do rzezi, daje się obmacywać i gonić, pomimo opłaty biletów wstępu. Taka tu tendencja.

A więc, główną przyczyną przelewającej się przez Europę fali muzułmańskich uchodźców jest realizacja geopolitycznych celów USA przy pomocy USA, państw członkowskich NATO, NATO, oraz różnych muzułmańskich organizacji popieranych przez Turcję, Arabię Saudyjską lub Iran.

Do globalnych celów USA należą:

1. Izolacja i w dalszej perspektywie przejęcie Rosji. Już raz US-Żydom i Reganowi, przy pomocy króla Arabii Saudyjskiej udało się przejąć Rosję (zaniżenie cen ropy, bankructwo ZSRR pod kierownictwem Michaiła Gorbaczowa). Boris Jelzin stał się ich marionetką.

2. Ochrona parytetu dolara opartego o władzę prywatnych banków zrzeszonych w Federal Reserve System (Fed) niszczy lub próbuje zniszczyć każde państwo i organizację zagrażające panowaniu nad parytetem dolara prywatnej, prywatnej organizacji Fed - rejestruję ataki ludzi Fed na strefę Euro i na organizację BRICS. Do organizacji BRISC założonej w roku 2009, należą: Brazylia, Rosja, Indie, Chiny oraz Afryka Południowa.

USA to jedyne państwo, które drenuje pustym pieniądzem bez pokrycia, kieszenie całego świata.

3. Umożliwienie władzy nad światem od roku 2020 funduszowi Blackrock? A może jednemu z 68 miliarderów posiadających wg OXFAM w roku 2015 tyle, ile biedniejsza połowa ludzkości- 3,7 miliardów ludzi? 

Blackrock zarządza 5 bilionami dolarów, a w ciągu roku przepływają przez fundusz 14 biliony dolarów! 1 bilion to w Europie jedynka z 12 zerami! Przykłady: budżet USA w roku 2013 miał wydatki 3,45 bilionów $, a wpływy 2,77 bilionów $. W roku 2013 Unia Europejska za zgodą 28 państw członkowskich, wydała 0,2 biliona $.

 BlackRock, Inc. ma w swoim portfelu decydujące udziały wszystkich największych banków i koncernów na świecie.

Szefem i założycielem funduszu inwestycyjnego Blackrock jest Żyd Laurence D. Fink.

Aktualna migracja zaczęła się wraz z drugą zbrodniczą wojną w Iraku rozpoczętą wbrew międzynarodowemu prawu przez Busha Juniora. Amerykanie zniszczyli system sprzedaży ropy za Euro, ograbili z zabytków, zatruli środowisko i zrujnowali państwo irackie. Jakby było to za mało, zatruli (tak jak i zresztą później Serbię), na wieki cały kraj tonami amunicji uranowej, powodując rozbicie populacji ludzi tam żyjących, oraz trwałe zniszczenie środowiska. Nastąpił masowy wypływ ludzi z Iraku.

Prześladowanej mniejszości sunnickiej, pogrobowców Saddama Husseina, zorganizowanych od roku 2003 w grupy oporu, w roku 2014 ich mordercy -Amerykanie, umożliwili dozbrojenie się w trzecim, co do wielkości mieście Mosul i zorganizowanie się w bandę ISIS, nazywaną pogardliwie po angielsku państwem islamskim DAESH.

Amerykanie potrzebują sił Daesh do usunięcia Assada z Iraku i likwidacji ostatniego przyczółku rosyjskiego na Bliskim Wschodzie.

Dlaczego imigranci idą, więc na Europę?

Jak już napisałem, potop został wymuszony zagłodzeniem uchodźców w obozach, oraz sygnałów, że są w Europie mile widziani ( Selfies z Merkel, otwarcie niemieckich granic dla wszelkich migrantów z Syrii, Iraku i Afganistanu).

Dlaczego w roku 2015?

Rozrastającym się żydowskim funduszom jak Blackrock, czy Blackstone zagraża silna waluta Euro, Unia Europejska. Amerykanie niszczą programowo przeciwników Dolara. W rejonach afrykańskich i Bliskiego Wschodu zniszczono sprzedających ropę za Euro Saddam Husseina i Muammar al-Gaddafi. Pozostał sprzedający ropę za ruble Baschar al-Assad. Może to go uratuje. Strefa Euro pokazała, że sama jest nieodporna i przez trudności finansowe małej Grecji, ma się rozpaść, ale jeszcze się nie rozpadła. USA kalkulując narodowe nastroje w większości krajów Europy zagrywa jak w pokerze. Gdy Merkel zostanie zmuszona zamknąć granice jak Austria to nie dojdzie już do rozwiązań europejskich, tylko narodowych większości państw UE. Wtedy ostatecznie załamie się umowa z Schengen. Gdy Merkel nie uda się wprowadzić kontyngentów dla krajów Europy to padnie też Unia Europejska, padnie Euro i o to Żydom z Fed/ Blackrock/ Blackstone chodzi. Padnie, bowiem gospodarcza konkurencja niemiecka, prosperująca przez otwarte granice obszaru w obszarze Schengen. Dziwne jest, że taki polityk jak Pani Angela Merkel, w wyraźny sposób popiera USA w ich destrukcyjnej roli rozbicia Unii Europejskiej. Nie mówi się ani słowa, o tym, że wiosna ludów w Afryce Północnej, była zainicjowana i sterowana przez służby amerykańskie CIA i NSA oraz siły specjalne USA.  

Redukcję dotacji na UNHCR przez USA, w pełni poparła Unia Europejska, również znacznie redukując składki. Te posunięcia miały wymusić, jako reakcję na falę migrantów rozwiązania europejskie, solidarność między państwami, kontyngenty i w konsekwencji powstanie Państwa Europejskiego. Angela Merkel się zaangażowała, gdyż eurokraci widzieli w kryzysie szansę, że państwa unii skupią się wokół Merkel i oddadzą w jej ręce zarządzanie granicami ich krajów i przepływem migrantów. Już można zauważyć, że biurokraci europejscy się przeliczyli.

Polskim celem powinno być wymówienie traktatu z Lizbony.

Jaki to jest stan umysłu, jeżeli się dyskutuje w Strasburgu o nadrzędności niedemokratycznego prawa unijnego nad zmianami w polskim prawie wykonanymi przez absolutną większość, w perspektywie niedemokratycznej, zanegowanej w krajowych referendach wielu państw, umowy o Unii Europejskiej z Lizbony. Tak proszę wreszcie otworzyć oczy, zdrajcy i współpracownicy obcych służb utrzymują, że na podstawie umowy międzypaństwowej - gdyż traktat z Lizbony to nie jest konstytucja- można mieć wpływ na Polską Konstytucję zweryfikowaną przez cały Naród Polski! Następnym amerykańskim atakiem na Konstytucję RP, będzie pewnie umowa TTIP.

Przyczyny potopu ludzkiego z Bliskiego Wschodu są, więc amerykańskie i geopolityczne: to faktycznie jest broń migracyjna, jak przypuszcza Zybertowicz, ale użyta nie przez Rosję, tylko przez USA przeciwko Europie, by wytworzyć chaos. USA do tej pory przyjęła tylko tych 12 tysięcy potrzebnych przemysłowi, wykształconych, Syryjczyków.

Ameryka planuje przejęcie sterów nad światem na rok 2020, (W tym roku też skończą się uprzywilejowane dotacje UE dla Polski.), a atak bronią migracyjną ma przyśpieszyć wytworzenie chaosu w Unii Europejskiej.  Muzułmanów łatwiej jest przekonać do ryzykowania własnego życia i zamachów bombowych w imię panowania Allacha i wiecznego raju. To idealni zamachowcy dla tajnej armii USA.

Chaos wytworzony bombami, będzie potrzebny do dalszego przykręcenia śruby ustawami kontrolnymi i kontroli wszystkiego i wszystkich. Oczywiście w dalszym ciągu cudzymi rękoma, przy pomocy lokalnych agentów USA i programów kontrolnych typu Indect.

Dalszym celem broni migracyjnej jest odwracanie uwagi od umów handlowych TTIP i CETA, mających umożliwić koncernom USA i Kanady bezpośredni dostęp do sterowania państwami UE i oficjalnego "ratowania demokracji" w upadłych krajach Unii Europejskiej.

Z kolei Pani Kanclerz Niemiec Angela Merkel podaje, że gospodarka niemiecka ma roczne zapotrzebowanie na 533000 nowych pracowników[1]. Te zapotrzebowanie mogliby bez problemu pokryć, jeśli nie Niemcy to obywatele Unii Europejskiej. Więc jej nie wierzę.  Szczególnie, że rewolucja przemysłowa 4.0 (Wg podanej 22 stycznia w dzienniku ZDF "Heute Journal" z godziny 23 prognozy Ing Diba wydziału Economic Research z 30 kwietnia 2015) zagraża w sumie 18,3 milionom miejsc pracy w Niemczech z prawdopodobieństwem 59 procent[2]. Rewolucja polega na zastąpieniu ludzkiej pracy przez inteligentne roboty i ich współdziałanie w sieci informatycznej. Dlatego pomysł[3] ekspertów ONZ z roku 2000: uzupełnić w ciągu 50 lat, pomiędzy 2000-2050 zmniejszającą i starzejącą się ludność np.: Niemiec o około 24 miliony imigrantów, (dokładnie o 487.000 na rok) by utrzymać zasób ludzi w wieku pracy (15 do 64 lat) wydaje się na dzisiaj, być błędny, podobnie jak i opracowanie Bertelsmann Stiftung, nieuwzględniające zniszczenia miejsc pracy przez rewolucję 4.0

Otwarcie niemieckich granic, przyjmowanie z otwartymi rękami uciekinierów wojennych z Syrii, "Refugees Welcome", selfies z Merkel, zrobiły Niemcom wspaniały wizerunek na świecie, który będzie owocował przez dziesiątki lat. To dla państwa i narodu niemieckiego światowy, czyszczący z brunatnej, brudnej przeszłości drugiej Wojny Światowej marketing.

Bezpośrednich uciekinierów wojennych z Syrii, Iraku i Afganistanie można, było przejąć bez zauważalnego kryzysu, gdyby nie ruszyli się uchodźcy z obozów w Turcji, Libanie, Jordanii, Grecji, we Włoszech itd. Wypędzenie ich głodem z obozów, pokazuje, że kierownictwo UE jest całkowicie pod kontrolą USA. USA zniszczy UE w każdym aspekcie, który mu będzie wygodny, gdyż ma wszędzie swoich ludzi. Przed tygodniem Merkel ustaliła z Prezydentem Turcji Recep T. Erdoğanem, że za 3 miliardy Euro od Unii Europejskiej uchodźcy będą trzymani w obozach w Turcji, czyli za około tę sumę funkcjonowały dobrze obozy uchodźców, tylko, że to były składki z całego świata w tym z USA, a udział UE ograniczał się do około 272 milionów US dolarów! (Załączniki, tabela nr 3) Teraz mają to być 3 miliardy Euro, gdy Turcy już sygnalizują, że trzy miliardy Euro to jest niewystarczające i właściwie utrzymanie obozów już ich kosztowało dziewięć miliardów Euro!!

Zwiększając podwójnie, a nawet potrójnie składki na UNHCR Niemcy i Unia problem z uchodźcami rozwiązałyby o wiele taniej.

 Obawiam się, że i Polska będzie teraz płaciła zamiast dziesiątków tysięcy na UNHCR, grube dziesiątki milionów na Turków. Czy będą efekty? na pewno w kupionych mediach, ale czy w rzeczywistości? Te moje wątpliwości dotyczą Niemiec. Proszę sobie w załącznikach poniżej popatrzeć na wybrane pozycje rocznych sprawozdań UNHCR. Dla bardziej ciekawych polecam strony UNHCR z pełnymi raportami.

 

Podsumowując:

Czasowe zaniżenie składek na UNHCR przez USA miało zainicjować i wymusić potop uciekinierów by wprowadzić chaos do Europy, zniszczyć solidarność unijną, obszar Schengen i rozwalić zarysowujące się struktury państwa europejskiego.

Czasowe zaniżenia składek na UNHCR przez Unię Europejską miało wymusić na państwach członkowskich wspólne rozwiązania unijne, kontyngenty uciekinierów przydzielane przymusowo przez Komisję Europejską, prowadzące w praktyce do dalszego oddania kompetencji do Brukseli i w rezultacie prowadzące do państwa Unia Europejska.

Czasowe zaniżenie składek przez Niemcy to rozwiązanie typowo Merkel by wilk-USA był syty (jak na niej Obama wymusił) i owca - Unia cała. 20 stycznia widać, że się przeliczyła, gdyż rozwiązania unijnego, prawdopodobnie m.in. przez decyzje Austrii - (Austria: dla migrantów - do 2019 maksymalnie 127500 migrantów, a liczbę starających się w roku 2016 o azyl ograniczono do 37500.) Węgier, Słowacji, Czech, Polski nie będzie.

3-9 miliardów Euro dla Turcji, migranci, jako zakładnicy Turcji i broń migracyjna w rękach Turcji doprowadzą do otwarcia granic dla Turków i dalszego semickiego zalewu Europy i zniszczenia UE. W okresie potopu zapomniano, że też każdy z Palestyńczyków zamkniętych w Gazie, chętnie by uciekł do Europy, a im przede wszystkim należy się azyl i wsparcie.

Czas najwyższy by zdać sobie sprawę, że głównym wrogiem Unii Europejskiej są USA, a Niemcy zmuszane są przez nie do decyzji, które nie leżą ani w ich interesie ani w interesie niemieckich kręgów gospodarczych i politycznych. Amerykanom jest potrzebna słaba, zależna od nich Europa, którą się drenuje i zamienia w lotniskowiec USA przeciw Rosji. Oczywiście to Amerykanie powinni te 9 miliardów Euro na Turcję dofinansować, gdyż to jest ich wojna z Rosją, a dalsi aktorzy mają funkcję pomocnicze lub zastępcze.

Niezależna Polska powinna konsekwentnie zamknąć dla semickich migrantów granice, nie opłacać Turków, a żądać od głównego sprawcy awantur na Bliskim Wschodzie -USA finansowych odszkodowań.

 Załączniki

 Na podstawie plików Contributions to UNHCR

For Budget Year  2010,   2011,   2012,   2013,   2014,   2015

Contributions to UNHCR for Budget Year 2010 -2015

 Contributions (US Dollars)

 

Tabela nr 1

UNITED STATES OF AMERICA

YEAR

RUSSIAN FEDERATION

712.220.805

2010

2.000.000

698.168.056

2011

2.000.000

793.470.742

2012

2.542.110

1.041.707.225

2013

12.000.000

1.280.827.870

2014

2.000.000

1.218.043.771

 

2015

2.000.000

 

Tabela nr 2

Składki dalszych państw na UNHCR

YEAR

GERMANY

AUSTRIA

ITALY

2010

49.739.460 

3.271.699

11.477.673

2011

55.678.221 

3.196.776

7.841.708 

2012

69.262.446 

2.593.834 

12.827.585 

2013

116.617.788  

5.032.660 

10.531.936 

2014

139.497.612  

2.815.524 

11.292.839

2015

65.220.675  

1.562.383

12.095.533

 

Tabela nr 3

YEAR

2014

2015

HUNGARY

1.918.027

1.152.144

POLAND

655.798

35.000

RUSSIAN FEDERATION

    2.000.000

    2.000.000

QATAR

26.431.993

3.471.843

UNITED ARAB EMIRATES

6.703.556

3.695.454

SAUDI ARABIA

***[4]92.295.902

29.422.657

KUWAIT

104.356.762

121.890.000

EUROPEAN UNION

271.511.802

142.528.829

JAPAN

181.612.466

171.350.535

UNITED KINGDOM

203.507.919

176.817.227

SWEDEN

134.235.153

106.716.497

 

Tabela nr 4

YEAR

GRAND TOTAL

Różnica w dofinansowaniu obozów dla uchodźców w latach 2014 i 2015 w dolarach amerykańskich $

2010

1.903.473.084

2011

2.132.351.419

2012

2.318.489.442

2013

2.965.412.397

 

2014

3.337.791.218

3.337.791.218

2015

2.761.507.854

2.761.507.854

 

 

576.283.364

 

Poniższy wykres z raportu za 2015 z kwietnia 2016 roku miał podważyć moje wnioski. Pokazuje on więcej pieniędzy w roku 2015 niż faktycznie wtedy stało dla uchodźców w obozach do dyspozycji - zauważ u dołu pisze Last update- ostatnia aktualizacja 15 styczeń 2016  ze strony http://reporting.unhcr.org/donor-profiles

porównaj z raportem Contributions to UNHCR for the budget year 2015 (as at 18 September 2015). Wybrane dane z tego raportu są też powyżej.

 

 

Koniec

Krzysztof Puzyna, piątek, 29 stycznia 2016

 

Część 1 Część 2  |  Część 3

 

Całość w formacie pdf
http://iddd.de/pan.pdf

 


Polecane Linki:
https://twitter.com/aktwolinarodu
http://www.petycjeonline.com/akt[1] Wypowiedź A. Merkel dotyczy zapotrzebowania netto na podstawie pracy z 23 marca 2015 roku, na zlecenie największego koncernu medialnego w Europie Bertelsmanna "Zuwanderungsbedarf aus Drittstaaten in Deutschland bis 2050"

[4] *** USD 88.317.600 has been channelled through OCHA

 OCHA - United Nations Office for the Coordination of Humanitarian Affairs

 

Tagi

licznik: 3934 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze