Pantomima czujnych włosów.

Pantomima czujnych włosów.
pdf ePub czas dodania: 2016:11:20 19:51 komentarzy 0
Rozwinąłem komentarz do artykułu GPS-a Współczucie http://gps65.prawynurt.pl/klub-dyletantow/wspoczucie,2751.htm do wielkości całej strony, dlatego zamieszczam go u mnie na blogu. W artykule GPS przedstawia własne przemyślenia, a temat obszerny i trudny. Sam nie mam go przemyślanego, ale pośmiałem się np. z tego:

W artykule GPS przedstawia własne przemyślenia, a temat obszerny i trudny. Sam nie mam go przemyślanego, ale pośmiałem się np. z tego:

Bez pytania, bez gadania, to tylko ból, głód i sikanie - wszystkie inne uczucia i współczucia oparte są o gadanie, o pytanie i odpowiadanie - czy to głosem, czy na piśmie.

Dodaję, więc nie tak śmieszną, ale nieoczywistą funkcję medialną włosów. Czujne włosy ani nie mówią, ani nie bolą, ani nie płaczą. One są niby martwe, ale zmieniają farbę, gdy człowiek słabnie. Uważam, że włosy na głowie są wskaźnikiem  siły życiowej człowieka, zwiększają empatię serca i głowy, a te poniżej pasa pozwalają na empatię funkcji seksualnych u partnerki lub partnera.

Jak to jest u ludzi zwyrodniałych, homoseksualistów, chorych psychicznie tu nie będę pisał.

Każdy z włosów działa jak antena. Długie włosy na głowie powiększają własną przestrzeń postrzegania i empatii nawet do paru kilometrów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zauważyłem, że łysi i krótko ostrzyżeni to ludzie bez współczucia, jakby im współczucie i rozum odcięto z włosami.

Piszę oczywiście o zdrowych, własnych włosach z korzeniami, peruki się nie liczą!

Ciekawe, ile empatii praktykują buddyści.

Ci mieszkający w tradycyjnych klasztorach mają golone głowy. Czy zwykli mnisi bez duchowych realizacji, mają empatię? Wydaje mi się, że jej nie mają a jak wcześniej mieli to ją w klasztorze utracą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziesiątki przepisów reguluje ich zachowanie, zastępuje im empatię i pozwala współżyć bez większych konfliktów na powierzchniach porównywalnych z rosyjskimi izolatkami dla najcięższych przestępców.

Politycznie

Empatia u ludzi czyni ich wrażliwych na kłamstwo. Przez empatię potrafią rozróżniać lepiej dobro od zła, kłamstwo od prawdy. Z punktu widzenia ludzi u władzy empatia jest cechą ludzką niepożądaną u zwykłych ludzi. Łatwiej jest trzymającym władzę, rządzić ludźmi bez empatii. Łatwiej ich w kółko okłamywać, podporządkowywać, wyzyskiwać, manipulować inscenizacjami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bez empatii można bez wątpliwości, bez myślenia, dokładnie wykonywać rozkazy. Tu dobrym przykładem są policjanci, żołnierze i niemieccy urzędnicy. Oni też noszą b. krótkie włosy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polityka panująca nie tylko w Polsce atomizuje ludzkie kontakty społeczne przez niszczenie rozwoju możliwości człowieka w kierunku empatii.

Posługuje się przy tym instrumentami jak

Fluoryzowanie wody

Fluor jeden z najaktywniejszych i ruchliwych pierwiastków w przyrodzie ma znaczny wpływ na ludzką psychikę i ludzkie organy. Robi z ludzi –biologiczne roboty. Już hitlerowskie Niemcy miały plany fluoryzować wody pitne dla ludu tubylczego w Generalnej Guberni.

Mikrofale (sieci bezprzewodowe wlan, wifi, nadajniki GSM, UMTS i dalsze)

Skutkami są szumy w uszach, wysokie ciśnienie krwi, powiększanie wagi ciała, wibracje rezonansowe w mózgu – powodujące fizyczne dziury w mózgu i wiele innych.

Dochodzi przymus szczepionkowy.

Polecam prace na stronie dakowski.pl (wpisać tam do wyszukiwarki słowo: Jaśkowski

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19026&Itemid=119

Najskuteczniejszą metodą likwidacji ludzkiego rozwoju jest odwrócenie uwagi od rozwoju wyższych cech ludzkich przez zwierzęcą walkę o byt i zysk. Zarządcy ludzkim bydłem forsują zamiast empatii znieczulicę społeczną.

Empatię wykorzystuje w codziennej pracy z wiernymi kościół.

Kościół żyje z empatii księży i kontroluje empatię owieczek w parafii.

W średniowieczu empatia kobiet nie mogła być skuteczniejsza od tej oficjalnej księdza proboszcza. W innym wypadku groziło oskarżenie o czary i spalenie na stosie. Dzisiaj ludzie emancypują się, ale rzadko w Polsce.

W społeczeństwie mieszczańskim dużą rolę w rozwoju empatii gra do dzisiaj kultura: koncerty muzyczne, teatr, pantomima, balet, niemy film.

By przez gesty i mimikę odkryć możliwości własnej percepcji, trzeba doświadczyć na własnej osobie np. nieme filmy Charly Chaplina.


W dziesięcioleciu globalizmu

praktykowane są seminaria motywacyjne. Sprzedawcy np. samochodów muszą być profesjonalnie empatycznie wykształceni by celnie wywęszyć potrzeby klienta. Tylko ci sprzedawcy, którzy rozwiną własną empatię, mają indywidualne sukcesy w sprzedaży. Przed setkami lat japoński samuraj rejestrował zaburzenia własnej aury w promieniu 2 kilometrów. Dzisiaj empatyczny sprzedawca wyczuwa życzenia klienta tuż przy jego wejściu do firmy. Empatia została skomercjalizowana.

To na tyle z dzisiejszych przemyśleń.

 


PS. Uwagi nie mają nic wspólnego z artykułem!

Ostatno oglądam strony internetowe na dużym TV o rozdzielczości 4K

Jest to dla mnie b. wygodne w czytaniu i oglądaniu, ale adresowanie stron jest niestety utrudnione. Ułatwiam sobie umieszczając tutaj prywatny link do interesującej mnie strony. Wystarcza wtedy kliknięcie. Jak wszystko co ja robię będzie to wcześniej niż później standardem.

licznik: 2092 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze