Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli

Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli
pdf ePub czas dodania: 2017:08:28 15:38 komentarzy 0
Przyzwolenia na adopcje zagraniczne polskich sierot uwidaczniają wszechstronną neokolonialną eksploatację i podporządkowanie Polski przez bogate państwa zachodnie jak Niemcy, USA, czy Włochy.

W PRL-u brak było możliwości do handlu dziećmi na szeroką skalę. Po jednym donosie, czy po skardze dziecka, policja szybko i dyskretnie, bez komunikatów prasowych, usuwała podejrzanych od wpływu na dzieci.

Oczywiście także w Polsce Ludowej, kościelni pedofile byli nietykalni. Dopiero, gdy magdalenkowi aktorzy wprowadzili Polskę w Unię Europejską, w strefy "wolnego rynku" i w obszary chuci wpływowych pedofili, to powstały w Polsce warunki do głębokiej penetracji zasobów dzieci.

Wg opracowania Departamentu Polityki Rodzinnej MPiPSW w roku 2004 Polska znalazła dla swoich sierot 10 rodzin zastępczych w Niemczech. Natomiast statystyka niemieckiego Bundesamtu wykazuje 100 dzieci przyjętych z Polski, w tym 24 pełnych sierot. Opłata adopcyjna polskich ośrodków adopcyjnych to średnio 12000 Euro. Gdzie są pieniądze za pozostałe dzieci?

 

Polskie ośrodki przysposobienia zagranicznego zaniżały przez lata liczby adopcji. Dowody przedstawiam w opracowaniu "Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli, na podstawie statystyki z Polski i z zagranicy"

Krzysztof Puzyna, 27.08.2017 r. (611 KB).

Praca jest do pobrania tu:

http://iddd.de/adopcje2.pdf

 

Wnioski

Jeżeli Państwo Polskie, nie broni swoich najsłabszych obywateli, tylko ich wyrzuca zagranicę, to też nie obroni, gdy będą w potrzebie, tych silniejszych.

 

Narzuca się propozycja wyposażenia ludzi z Polonii w specjalne przywileje, umożliwiające na miejscu dokładną kontrolę losów zaadoptowanych dzieci.

Ciekawe czy taka propozycja przejdzie?

 

licznik: 1305 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze