Domagam się od Żydów przeprosin, Reich-Ranicki o Polakach.

Domagam się od Żydów przeprosin, Reich-Ranicki o Polakach.
ePub czas dodania: 2013:09:24 14:33 komentarzy 0
Poniższą notkę usunięto mi z blogu na salonie24.pl** Czy jest naruszeniem zasad współżycia społecznego, domagać się zbiorowych przeprosin za zbiorową polityczną obelgę? Chcecie dalej nadstawiać do plucia drugi policzek? Ja NIE!!
Domagam się od Żydów przeprosin.
Reich-Ranicki o Polakach
 
We wczesnych latach 80-tych ubiegłego wieku, słuchając niemieckiego radia, dziwiłem się jak to możliwe, że Niemcy tak gorliwie rozpowszechniają materiały o jakoby dyskryminującym zachowaniu polskich władz w stosunku do Żydów. W radiowych wywiadach z wypędzonymi  z Polski  po 1968 roku Żydami ze Szwecji, Kanady, z Niemiec, było niepokojąco dużo, obelg i nieprawd wobec Polaków.
 
Później zrozumiałem, że regionalne media telewizji publicznej w Hamburgu NDR, były wtedy pod wpływem żydowskiej gminy.
 
Do dzisiaj programy w NDR, świadczą, jak gmina żydowska podporządkowała sobie media publiczne w Hamburgu dla swojej propagandy.
 
Narzekania żydowskich emigrantów z Polski o ich prześladowaniach nie były moimi doświadczeniami z Żydami w Polsce. Przypuszczałem wtedy, że chodziło o niemiecką propagandę – o jątrzenie Polaków.
 
Znani mi Żydzi z Gdańska, mieli się wtedy cały czas dobrze, pracowali na wysokich stanowiskach w zarządach miast Gdańska, Gdyni i Sopotu, ale ich dzieci szukały w latach po 68 pretekstu do wyjazdu, by zarobić więcej. Poszła wieść, że można było się w Szwecji dobrze i łatwo obłowić.
 
Ze zgorszeniem słuchałem na emigracji w Hamburgu płynące z radia wieści o nieprawdopodobnych krzywdach, które im rzekomo Polacy robili, ale wtedy myślałem, że to Niemcy tak manipulują.
 
I tym razem dowiaduję się o podłym zachowaniu zmarłego Żyda, przez niemiecką telewizję państwową ZDF.
 
Zastanawiałem się długo, czy podawać tę informację dalej, uważam jednak, że trzeba reagować i dać też innym, szansę do odpowiedzi na pytanie, czy się jest Polakiem, oraz do ukształtowania dystansu do niegodnych naszej pomocy.
 
Tylko wtedy będziemy mieli respekt naszych wrogów, gdy będziemy pokazywać im granicę.
 
Najlepiej jest reagować na zło natychmiast, gdy się je zauważy.
Tak jak w przypadku obozów koncentracyjnych. Obóz Auschwitz-Birkenau, uzgodniono w UNESCO, powinien być nazywany „niemieckim, nazistowskim obozem koncentracyjnym i zagłady”  dwie petycje[1] przekazały światu, że zbrodnie popełniali Niemcy, a nie Polacy.
 
Bełkot Debbie Schlussel w temacie “Poles Were Complicit in Holocaust: Outrage Over Obama “Gaffe” is Fraudulent, Ignorant” niestety dalej jest dostępny w sieci.
W przypadku kłamstw na temat zbrodni w Jedwabnem zanotowałem mój mały sukces. Zablokowaną stronę z dowodami przeciwko Niemcom udało się po moich artykułach odblokować.
 
Dużym sukcesem jest usunięcie w Wikipediach haseł "polskie obozy koncentracyjne". Teraz trzeba to zrobić w sprawie Jedwabnego i Ejszyszek.
 
Za przykład poprawnej reakcji Polaka- Patrioty na obczyźnie, uważam też mój list do Ministerstwa Spraw Zagranicznych http://iddd.de/ListdoMSZs.pdf
Jako odpowiedź dostałem emeila, że oni moje informacje "wykorzystają".
 
Uważam więc, że trzeba również zareagować na cytat zmarłego 18 września we Frankfurcie słynnego żydowsko-niemieckiego publicysty  Marcela Reich-Ranickiego.
 
Piszę  "żydowsko-niemieckiego", gdyż w niemieckim wydaniu Googla, podsuwają go pośmiertnie  Polsce. Patrz zrzut ekranowy.
 
To wolę lepiej uważać za Polaka Bolesława Leśmiana, którego niemieckie zmioty próbują Polsce ukraść. Bolesław Leśmian pisał polską poezję z neologizmami, których nikt, nie był i nie jest w stanie przetłumaczyć na prostsze języki – jak angielski, niemiecki, czy hebrajski. O jego obelgach wobec Polaków też nic nie wiadomo, gdyż Leśmian był Polakiem, kochał polski język, pisał po polsku, miał polskie obywatelstwo i mieszkał w Polsce.
 
Wypowiedź Reich-Ranickiego  została zrobiona w podeszłym wieku, kiedy jego szpiegowska działalność, werbowanie agentów dla polskiego wywiadu była już znana, także jego polskie pochodzenie było publicznie znane, nie można, więc jego obelgi wobec Polaków, usprawiedliwić maskowaniem własnych celów, czy ukrywaniem polskich korzeni.
 
Jego obelga wobec Polaków została ujawniona dopiero teraz po jego śmierci. Dlatego nie miałem możliwości wcześniej protestować.
 
Obraził on mnie, jako Polaka i dlatego od teraz, od każdego Żyda, który będzie chciał coś ode mnie, także od znajomych i przyjaciół z Izraela, będę wymagał, by mnie za obelgę Reich-Ranickiego przeprosili.
 
Domagam się przeprosin od każdego Żyda na portalach, na których bloguję: od Żydów z  salon24.pl i od Żydów z neon24.pl  i od Żydów z prawynurt.pl
 
Tłumaczenie cytatu filmowego, mówi Marcel Reich-Ranicki:
Niemcy chcieli Żydów wymordować, natomiast Polacy nie chcieli ich mordować tylko szantażować i wykorzystywać.
 

 

[1] Jedna na forum Fundacji Kościuszkowskiej, druga na forum Białego Domu (chodziło o Petycję do administracji prezydenta Obamy:, w której domagano się oficjalnych przeprosin w sprawie nazwania omyłkowo przez Obamę hitlerowskich obozów koncentracyjnych w okupowanej przez Niemców Polsce „polskimi obozami  śmierci”29 maja 2012 roku podczas ceremonii wręczania Prezydenckiego Medalu Wolności dla świadka Holocaustu, Jana Karskiego.)
**
od: AdministratorS24.I
data: 2013-09-24 10:34:04
Szanowny Panie,
wpis stanowił naruszenie regulaminu VI p. 1 (naruszał zasady współżycia społecznego) i został usunięty ze stron salon24.pl.
Administracja salon24.pl
licznik: 5384 + 1 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
Adevo 0|0
Pociesz się, że ja też napisałem o pewnym Żydzie Adamie Czerniaków w kontekście komisji Millera. Zablokowali mi tekst od tego czasu pożegnałem się z S24. Teraz tam panuje dziadostwo.
2013-09-24 14:57
@Adevo 0|0
Po roku 68 miałem duży kontakt z Żydami w Hamburgu. Mieli się dobrze. Nawet bardzo dobrze. Każdy marynarz zresztą miał z nimi kontakt. To praktycznie była cała dzielnica niedaleko, bodajże Landungbruecke St.
Nie wiedziałem tylko, ze byli tacy silni we władzach wolnego miasta Hamburg.

Masz rację, że domagasz się przeprosin. Dosyć już plucia.

Ps. Zazwyczaj to Żydzi wykorzystywali gojów. Nie odwrotnie.
2013-09-24 15:27
# @Andy51 0|0
Dzięki ja się nie pocieszam, tylko reaguję właściwie. Straciłem wiele lat, gdyż mam respekt przed każdym człowiekiem.
To jest wojna propagandowa.
2013-09-24 15:30
# @jazgdyni 0|0
 //Nie wiedziałem tylko, ze byli tacy silni we władzach wolnego miasta Hamburg.// 

Niemcy do dzisiaj trzęsą się, gdyż Żydzi
są połączeni, gdy podniosą wrzask to ludzi niepoprawnych wyrzucają na ulicę.

My Polacy nie mieliśmy nigdy powodów, by ich przepraszać. Bezczelne kłamstwa, których się po 30 latach dosyć nazbierało, zmieniły mój stosunek do nich.  *Przecież to oni powinni Polakom za ochronę w czasie 2 WS dziękować. A teraz muszą za żydowskiego zdrajcę przepraszać!
2013-09-24 15:41
W 1977 roku 0|0
wyjechałem do Szwecji na saksy, jako student. Pracowałem tam z Żydem, który robił z siebie ofiarę komuny, narzekał do bossa jak mu tam w Polsce źle itd. A robił to tylko po to, żeby dostać lepiej płatną fuchę. Raz, jak Żyda nie było w robocie, mówię do bossa: hej szefie, ten żyd to kanalia, w Polsce ma już mieszkanie i samochód, ale wiecznie mu mało. Trzeba wiedzieć, że w tamtych czasach samochód i mieszkanie to był luksus. Boss nic nie powiedział, ale potem dawał mu najgorsze fuchy:-)
2013-09-24 15:45
@ 0|0
..z tego co wiem na Prawymnurcie.pl nie ma ani jednego żyda..tutaj nikt cię nie będzie przepraszał...:)
no chyba, ze niedługo nadciągną...a wiesz, że Fronde też łykli żydzi...

http://i1.memy.pl/obrazki/9f4a450364_zydzi.jpg
2013-09-24 18:42
Domaganie się od Żydów przeprosin, 0|0
to prowokacja podobna do gliwickiej. Popieram opinię Trybeusa, że tutaj nie ma Żydów, więc prawynurt.pl jest ostatnim miejscem do tego rodzaju żądań. Najlepszym miejscem jest redakcja Gazety Koszernej (KoszGaz).
Przy okazji przypominam, że sąd w Białymstoku skazał kilka osób za publiczne skandowanie hasła "Nie przepraszam za Jedwabne". Mamy zatem precedens, a tego typu procesy będą się mnożyć.
2013-09-24 18:53
# @g@llux 0|0
List o cenzurze został wysłany także na moją skrzynkę pocztową. Analizując widzę, że list o cenzurze wysłany został z adresu bloga http://dobry.salon24.pl

Właściciel bloga to dziennikarz i krytyk filmowy Piotr Dobry.

http://iddd.de/rys/cenzuraS24adresDobryKL.jpg

PS zapomniałem jak się tu wstawia zdjęcia w komenty.

2013-09-24 19:08
# @trybeus 0|0
Witam, nie jestem taki pewny. Ale te zadanie pozostawiam Tobie. Masz wtedy szansę dołączyć do swoich tytułów jeszcze jeden: "Łowca żydów".
2013-09-24 19:12
# @Adevo 0|0
Pewnie znasz Blog Matki Kurki. Otóż miał on już sprawę za artykuł "Polską rządzą dwa ruskie cwele" (apelacja w toku), będzie miał również proces wytoczony przez Owsiaka.
Najpierw był donos kogoś kto zawodowo śledzi takie strony, a następnie proces.
Nie darmo PO chce walczyć z "mową nienawiści". To jest bat na takich ludzi jak my. O Kaczorze możesz napisać co chcesz, ale od hasbary wara nam!
2013-09-24 19:21
# @Adevo 0|0
Zaraz tam "łowca". Ja jestem głęboko przekonany, że to właśnie sami Żydzi smarują mury napisami w stylu "Żydzi do gazu", a następnie podnoszą larum, i krzyczą: aj waj giewałt, łapaj antysemtów!
2013-09-24 19:23
# @g@llux 0|0
No nie wiem.
Tu prawdopodobnie adres kontaktowy cenzora, pana Piotra Dobrego, który redaguje

HIRO SP. Z O.O.
ul. Chmielna 7/14
00-021 Warszawa
tel/fax 22 8909855

Jutro z nim w chwili czasu sobie porozmawiam.

A tu bym, nie zapomniał, robię memo twarzy prawdopodobnego cenzora.

http://iddd.de/rys/piotrdobryKL.jpg

2013-09-24 19:45
# @Adevo 0|0
Hmmm
Profil jakby aryjski, ale wyraz twarzy dość durny:-) Pewnie to jakiś gorliwy lewak punktujący się u swojego mocodawcy.
2013-09-24 19:51
# @g@llux 0|0
 //Ja jestem głęboko przekonany, że to właśnie sami Żydzi smarują mury napisami w stylu "Żydzi do gazu"// 

Wygląda na to, że masz rację. Zła reklama to również dobry marketing.
2013-09-24 20:09
# @Adevo 0|0
...no nie wiem..chyba sie bawisz w łowcę, ale upublicznianie danych i facjat też może sie komuś nie podobać...ja bym uważał...jak wyżej wspomniał Gall, Matka Kurka przegiął pałę, za bardzo go poniosło...żeby komuś dowalić klawiaturą trzeba to robić umiejętnie...ja mam od tego sztab doborowych Kuraków z mojego Kurnika...zapewniam Cię, są nie do ruszenia... he he he
2013-09-24 20:16
# @trybeus 0|0
Mamy inne perspektywy ja mieszkam na 5-tym piętrze, a ty jak sam piszesz mieszkasz w kurniku. Jak wejdziesz na str. http://iddd.de/ to zauważysz, że zamknęli mi już ją parę razy. Nie dość tego wydali już parę tysięcy na adwokatów.
A strona funkcjonuje. Wiesz strach ma wielkie oczy, ale ja rozumiem, ptactwo jest płochliwe.

Moja akcja ma na celu dydaktykę społeczną.  *Chcę ludziom tylko powiedzieć nie bójcie się własnej godności i wolności* 
2013-09-24 20:28
# @trybeus 0|0
Najważniejsze to musi być słyszane i czytane. Widzisz także w Polsce możesz pisać że masz takie czy inne zdanie.

To takie proste: wg mojego zdania powinno się pisać,  ~ *"Wg mojego mniemania Tusk i Komorowski to przypuszczalnie cwele."* ~ 
2013-09-24 20:38
# @Adevo 0|0
Ja się nie boję. I mogę to powtórzyć publicznie przed dowolnym gremium, że jestem: antysemitą, rasistą, homofobem, ruso i germano fobem, szowinistą, mowa moja jest pełna nienawiści do wszystkich i wszystkiego i nawet kiedy milczę to nienawidzę. Mój antysemityzm to mieszanka antysemityzmu tradycyjnego z nowoczesnym, mam również stwierdzony u siebie antysemityzm bezobjawowy.
2013-09-24 20:41
# @Adevo 0|0
Znam tę historię, bo ją śledzę. MK napisał w tytule "Polską rządzą dwa ruskie cwele". Nazwisko Tusk i Komorowski padło w treści, nie w tytule. MK chciał udowodnić, że w Polsce Tuska ściga się ludzi nie za obrażanie, tylko za obrażanie konkretnych osób. Np. o Kaczorze można mówić i pisać "chuj", ale o Tusku i Komorowskim nie lzja. MK ten proces w Strasburgu wygra.
2013-09-24 20:44
# @g@llux 0|0
Załóżmy, że są do kupienia maski z twarzą Tuska, lub Komorowskiego, ciekawe, czy powtórzysz powyższe, stojąc w takiej masce na molu w Sopocie?
2013-09-24 20:50
# @g@llux 0|0
 //Np. o Kaczorze można mówić i pisać "chuj", ale o Tusku i Komorowskim nie lzja. MK ten proces w Strasburgu wygra.// 
Ja to tak rozumiem: jest prawo do wyrażania własnej opinii oraz prawo do zachowania własnych dóbr osobistych.

Poza tym, trzeba wszystkie twierdzenia udowadniać. Znaczy możesz mieć prywatne zdanie, że Tusk to cwel, ale nie możesz ogólnie twierdzić, że Tusk to cwel.
Twierdzisz ogólnie to musisz podać dowody, lub wiarygodne źródła.
MK wygra, gdy pokaże dowody na nielegalne dochody Tuska i Komorowskiego.
2013-09-24 21:00
domaganie sie przeprosin 0|0
to gra w narzuconą grę. nie wyobrażam sobie, bym miał domagać się przeprosin od każdego napotkanego żyda czy Żyda. sens przeprosin to też coś więcej niż walka propagandowa. nie można też być równie 'nadgorliwym' jak druga strona czy karający za nie manie przeprosin
2013-09-25 19:17