Głupia Ewa Kopacz

Głupia Ewa Kopacz
ePub czas dodania: 2015:02:12 08:38 komentarzy 0
Ostatnio na platformach Twitter i Facebook, rozpowszechnia się mniemanie, że Kopacz jest po prostu głupia. By się nie powtarzać i mieć krótko, pod jednym linkiem wyczerpujące wytłumaczenie, napisałem tu moje stanowisko. Jestem przeciwny rozpowszechnianiu, nazywaniu Premiera Polski dr Ewę Kopacz głupią kobietą. Kopacz udowodniła wielokrotnie, że jest bardzo mądrą polską siłą polityczną.

 Na blogu iddd.salon24.pl  poniższa notka została przez admina salonu24.pl ocenzurowana.

Jestem przeciwny rozpowszechnianiu, nazywaniu Premiera Polski dr Ewę Kopacz głupią kobietą.

Kopacz udowodniła wielokrotnie, że jest bardzo mądrą polską siłą polityczną. Uratowała ona swoją uczciwością i zdolnością rozumienia wyników naukowych ekspertyz, wielu Polakom, Polkom i polskim dzieciom życie.

W roku 2009, ówczesna Pani Minister Zdrowia dr Ewa Kopacz w ocenie śmiercionośnych szczepionek wyprodukowanych w celu podtrzymania rozwoju pandemii świńskiej grypy (WHO w zmowie z koncernami farmaceutycznymi) oparła się o opinie ekspertów: przeciwników szczepień jak profesor dr hab. Maria Dorota Majewska, dr Jerzy Jaśkowski, oraz na proszczepionkową prof. dr hab. Lidię Brydak.

Potrafiła wyrobić sobie z nich własną opinię i zrezygnować z zakupu śmiercionośnych szczepionek. Gdy decyzja okazała się sukcesem politycznym, to jej zasługi ukradł Donald Tusk. Pielgrzymując po Europie, rozgłaszał, że to był on, że to była jego decyzja i zasługa. Jego uznanie i powaga w Unii Europejskiej były związane właśnie z tym ukradzionym sukcesem dr Kopacz.

W przeciwieństwie do Polski, inne państwa w Europie jak np. Niemcy zakupiły partie szczepionek dla 60 mln obywateli. W Niemczech, stracono gigantyczne pieniądze, poginęli na skutek szczepień ludzie.

Dramatycznie obrzydliwie było podczas epidemii świńskiej grypy w Hamburgu. Ponieważ nikt się nie chciał szczepić, to służby szczepionkowe jeździły po domach opieki, opowiadali tam bzdury i szczepili ubezwłasnowolnionych i sklerotycznych starców. Ta praktyka wyszła na jaw, a z braku chętnych do szczepienia, medycznym służbom zdrowia w Niemczech pozostało szczepionek na ponad 900 mln Euro.

Gdy próby upchnięcia szczepionek w Afryce spaliły na panewce, Niemcom nie pozostało nic innego jak zniszczenie zapasów szczepionek i odpisanie pieniędzy podatników na straty!

U mnie na stronie http://www.iddd.de/umtsno/flu/h1n1.htm#tode

można znaleźć dokumentacje o 53 zdrowych ludziach w Niemczech, zmarłych na skutek zaszczepienia preparatu przeciwko "świńskiej grypie".

Inni twierdzili, że wskutek szczepionkowych powikłań, zmarło w Niemczech ponad 1200 osób. Niemieccy politycy i ich lobbyści nie ponieśli żadnej kary, gdyż mają wystarczająco dużo ustawionych propagandystów w instytutach naukowych jak np. w Robert Koch Instytut.

Ewa Kopacz uchroniła wtedy Polskę przed szczepionkową katastrofą - w tym samych roku 2009 Kaczyńscy i Rydzyk nadawali bez pardonu, że Kopacz zagraża zdrowiu Polaków - to są bezpośrednie dowody na to jak trudno jest Kaczyńskiemu i innym z PiSu i z kręgów Rydzykowych rozumieć i stosować doniesienia naukowe i to nie tylko z medycyny…

Jarosław Kaczyński wykorzystał wtedy sytuację, by wbrew faktom, po trupach Polaków, dyskredytować partię Tuska. Tak Polski Patriota nie postępuje!

 Oto 2 cytaty związane z Ewą Kopacz z roku 2009:

"Minister Kopacz od kilku dni powtarza, że nie kupi szczepionek na A/H1N1, póki nie będzie miała pewności, że nie mają szkodliwych skutków ubocznych."

Kopacz 5.11.2009 w sejmie RP:

,"Co roku są sezonowe zachorowania na grypę. np. w 2003 roku
zachorowało na nią 1,2 mln. Polaków, czy wtedy ktoś histeryzował z
tego powodu? Czy na gwałt ktoś chciał szczepić całe społeczeństwo?"

Stojąc pod olbrzymią presją farmaceutycznego lobby, światowej organizacji zdrowia WHO, lokalnych mediów i polityków, podjęta przez Panią minister zdrowia Ewę Kopacz decyzja rezygnacji zakupu szczepionek, jest do dzisiaj dowodem jej zdolności do skutecznych politycznych decyzji i patriotycznego zachowania. Ta skuteczna decyzja dr Kopacz, stanowi jej olbrzymią polityczną zasługę dla Polski i Polaków, będzie się ona zawsze liczyła i gdyby Pani Kopacz chciała zostać Prezydentem Polski to takie stanowisko jej się jak najbardziej należy. Ona by to stanowisko dowartościowała, gdyż większość aktualnych kandydatów nie ma przed nim respektu.

Jak mogą kandydować na najwyższe, najważniejsze stanowisko w Polsce polityczne ZERA jak Grzegorz BRAUN, Paweł KUKIZ, Andrzej DUDA, Marian KOWALSKI, czy Magdalena OGÓREK.

Jest to zachowanie bez godności i poszanowania tego stanowiska.

Jakie dowody politycznych zasług dostarczają tacy kandydaci na Prezydenta RP?

Jeżeli żadne, to poświadczam powyżej wymienionym "kandydatom" całkowity brak odpowiedzialności za losy ojczyzny, połączony z brakiem poczucia honoru i godności osobistej. Trzeba mieć dużą dozę bezczelności by kandydować na najwyższą posadę z pozycji zera -początkującego w polityce analfabety.

Zastanów się czytelniku i czytelniczko. Życzę, by spadło Ci bielmo z obydwu oczu, byś przejrzał-a, odłożył-a narzucone Tobie złe myśli i odróżnił-a propagandę od faktów.

Spójrz Polaku, Polko prawdzie w oczy!

 


Podpisz

Szybka reakcja nowego rządu w GrecjiAKT WOLI NARODU

http://www.petycjeonline.com/akt

Akt Woli Narodu jest już na Twitterze:

https://twitter.com/aktwolinarodu

licznik: 6398 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze