NOWY EKRAN - koniec

NOWY EKRAN - koniec
ePub czas dodania: 2013:04:27 17:01 komentarzy 0
Wpisując adres nowego ekranu w pole adresowe przeglądarki otrzymujemy następujący tekst: "Zapraszamy na 3obieg.pl. Oficjalny start w poniedziałek, 29 kwietnia 2013." Od dzisiaj, 27 kwietnia 2013 roku portal Ryszarda Opary NowyEkran.pl przestaje istnieć.

Taki koniec, w dniu 26 kwietnia się zapowiadał gdy GPS, zaczął swoją maksymalną krytykę redaktorów, adminów, i redaktora naczelnego w notce "Pranie pieniędzy w Nowym Ekranie":

"To nie może być przypadek, że sponsor tego przedsięwzięcia, jakim jest Nowy Ekran zatrudnia partaczy do jego prowadzenia. Nie wierzę w jego głupotę biznesową. Póki co trzymam się więc teorii, że zatrudnianie partaczy jest celowe, że chodzi o to, by Nowy Ekran tracił pieniądze, a zatem chodzi o ich transfer."

Notka jego została natychmiast zdjęta, interesująca dyskusja pod drugą notką zapasową wyposażoną w link do spornego artykułu szybko się skończyła, gdyż NE został zablokowany. Można było przeczytać: "Strona w trakcie przebudowy, zapraszamy wkrótce."

W poszukiwaniu wyjaśnienia, właściwym adresem okazała się strona https://www.facebook.com/3ObiegPL na której Tomasz Parol podał informację z pierwszej ręki:

"Uwaga, ważne dla blogerów Nowego Ekranu. NE znika z sieci niebawem, pilnie archiwizujcie swoje notki z ostatnich 3 miesięcy. Resztę pomogę odzyskać. To informacja z pierwszej ręki."

Dzisiaj mamy więc na NE informację

Zapraszamy na 3obieg.pl. Oficjalny start w poniedziałek, 29 kwietnia 2013.

Co to znaczy?

Miała grupa wokół Parola rację?

Przypominam najważniejsze jej stwierdzenia:

Parol twierdził, że NE miał otrzymać zwrot VAT-u na sumę pokrywającą wszystkie długi spółki Nowy Ekran.

Twierdził też, że miał pismo mówiące:

"Tomka zwolnić ze świadczenia pracy w trybie natychmiastowym, konto mailowe, dostęp do konta moderatorskiego na NE. Zaproponować dodatkowe wynagrodzenie po 3 miesiącach za nie mieszanie".

Teraz notki NE mają być przejęte przez grupę Parola i być dostępne pod adresem 3obieg.pl

Przekierowanie:

"Zapraszamy na 3obieg.pl. Oficjalny start w poniedziałek, 29 kwietnia 2013."

W wyniku rozgrywek Parol-Opara grozi blogerom niedostępność ich notek pod adresem nowyekran.pl. Byłby to wynik katastrofalny, wszelkie linki odniesień zawierające adresy NE przestaną być ważne. Tak postępować z twórczością dziesiątków blogerów, jest wyrazem pogardy dla twórczości blogerów i z tym dla kultury polskiej. Ludzie którzy zadecydowali takie rozwiązanie, przestają zaliczać się u mnie do jakieś  elity kulturalnej, czy politycznej.

Uwaga!

Nastąpiły 3 duże uzupełnienia, niektóre są w komentarzach dlatego polecam czytać dalej na stronie iddd.salon24.pl, dokładniej pod   http://iddd.salon24.pl/503627,nowy-ekran-koniec

licznik: 26216 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze
  0|0
No cóż... Ja ze swej strony zapraszam do siebie :) Możliwości portalu znacznie przewyższają NE i 3obieg razem wzięte :) Więc zapraszam!
2013-05-01 00:21
# @Obsługa techniczna 2013-05-01 00:21 0|0
Zgadza się. Możliwości tego portalu są nieporównywalnie lepsze od tamtych.
Życzę powodzenia i trzymam nieustająco kciuki.
2013-05-01 17:52
# @grazss 2013-05-01 17:52 0|0
Sie dołączam...
2013-09-15 02:08